Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:10:04

Pánové... Velký Gandalf prohlásil, že dle tohoto článku wodleje olovo každej D, newím co si o vás mám myslet. :)))

    NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:08:21

    Aladin: VSTP nebo WTTŽ

      NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 11:08:06

      Marsip- TT

        Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 11:08:03

        Miky -nedělej do marsipa woe!!!:)

          NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 11:07:23

          marsip.VSP..:)

            NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:06:43

            Miky: DDP

              NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:06:29

              Ajc: Přesně jsem věděl, že se zeptáš! :)))

                NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 11:06:20

                Marsip - neser woe, když někam dáváš návod, tak pořádně a pro všechny!!!:)

                Jo, co máš proti Aladinovi???????

                  NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:06:11

                  Ajc: Welkej Šéf :)))

                    NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 15.2.2007 11:05:18

                    Marsip: co je to WŠ????

                      NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 11:04:32

                      koukněte na bazar- ještě chvíli a budou tam inzeráty nabízející sexuální služby

                        NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:04:17

                        jettys: K, zase mě S to neustálé přihlašování. Už jsem MM a RC psal do plku, ať dají možnost zaškrtnou pamatovat heslo. :((

                        Ajci: Když seš takovej WŠ, zařiď i tohle! :))

                          NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 11:04:00

                          Marsip:co proti mě máš?.:))

                            NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:03:12

                            Miky: Nemůžou mít všichni, všechno zadarmo. Musí se také snažit na to přijít. Ty už seš jak Aladin. :)))

                              Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 10:59:29

                              marsip -ale je to lepčí pyčo

                                NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 10:59:09

                                Ice- to tě musím uklidnit, jednalo se o klidovou polohu :))

                                  NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 10:58:25

                                  Marsip- to jsi ale na vídeu hrubě podcenil. To tam mělo bejt řečený, jinak každej bude mrskat olova bez závěsu :o)))

                                    NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 10:57:43

                                    Ajs: Teď mě zase S, že musím nejdřív kliknout na otázky a pak vidím bulvár. KPMRK

                                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 15.2.2007 10:57:02

                                      Miky: netopejra jsem sejmul já, cítil jsem se při pohledu na něj méněcenný :o)

                                        NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 10:57:01

                                        Šuli: Ty woe, wodstěhuj se z toho zamořenýho kraje už!!! :))

                                          Červené karty: Szimona