Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 15.2.2007 10:56:18

Tak zařízeno, bulvár se už objevovat vpravo nebude :o)

    NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 10:55:42

    Gandalf:Asi nemám smysl pro humor...

      NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 10:54:57

      Mikeš: Z druhé strany

        NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 10:54:46

        čolkař:já ti někdy vysvětlím, jak jsem to myslel.:))

          NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 10:50:50

          Marsip- k té tvé kubistické kresbě :)))) To je mimo nalejvací otvor??

            NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 10:49:38

            Nazdárek bulvy, kde je můj kámoš netopejr????? Kdo ho odstranil?????

              NDěda Gandalf - Profil | Čt 15.2.2007 10:48:22

              Potká prcek cvrčka a ptá se : Tak co cvrčku cvrkáš, cvrkáš ? Cvrček na to : Cvrkám, cvrkám a co ty prcku ? Prcek na to : Ále, mě už ti to nějak nejde.

                NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 10:46:46

                čolkař:Tak když už si budete svinit nože s porážkou dvou cikánů tak třetího zmáknete taky...

                  Nčolkař - Profil | Čt 15.2.2007 10:45:03

                  Aladin-bejvalka mě vidí max. 2x do měsíce,tam nic nehrozí,stejně jsem tvůj humor nepobral.Šuli-fajn,budu vám s Vlastičkou dělat křena a hlady neumřem,jen mi dej vědět jak se napevno domluvíte.
                  vase-potřebuju 2 maníky na porážku,kamarád tu dělá šéfa pracáku a když jsme probírali jeho téměř 700 lidí v evidenci,tak nikdo z nich makat moc nechce....

                    Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 10:39:26

                    Potká v nemocnici neurolog kolegu gynekologa a říka mu:
                    "U nás je to na nervy, a jak u vás?"

                      NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 10:28:51

                      Gandalf:tak to je hustej arsenál..)

                        Nvasek - Profil | Čt 15.2.2007 10:26:07

                        Šuli: jo Gandalf to má doma zmáknutý , proutky si hoví v ložnici naleštěný pěkně v teploučku a ve větším množství než malém :o))

                          Nvasek - Profil | Čt 15.2.2007 10:23:55

                          čolkař: dneska mi volali z kriminálky , že by potřebovalina rekognici 3cikány ve věku 25-30 let jestli bych jim někoho nesehnal :o)) to víš že se na policajty každej vysere .
                          Jo finskou kupuju jen vodku :o)

                            NDěda Gandalf - Profil | Čt 15.2.2007 10:22:52

                            Aladin : I Wariory mám. Já už mám doma takovej malej kaprařskej krám:-)

                              NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 10:22:12

                              Aladin:Tak se pak nediv..:-)

                              Gandalf má všechno.Warriory tušim v 13ft 3lbs.Nejvymazlenější jsou ale Novelly co jsme měl na Bubláku.

                                NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 10:20:51

                                čolkař:počítám že pojedem s docentem Srkačkou voktávkou tak by jsme tě mohli vzít.Teda jestli zajistíš občerstvení na cestu:-))

                                  NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 10:19:59

                                  Šuli:nám to nesvítí.....:))

                                    NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 10:19:27

                                    Ice:Gandalf snad nemá Wariory.)

                                      NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 10:19:22

                                      Aladin:Asi zapomínáš svítit:-)

                                        NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 10:18:55

                                        čolkař:no tvoje kamarádky...)) Manželka už doma jí jen suchý rohlíky aby to nechytla...))))

                                          Červené karty: Szimona