Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 8:49:47

Šuli -už seš zase druhej:((

    NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 8:45:30

    Šuli:v týdnu po šestý.......

      NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 15.2.2007 8:44:47

      Gandalf: vydrž prďka, už to řeším :o)

        NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 8:44:43

        Aladin:Hodilo by se ti to někdy v tejdnu?

          Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 8:43:37

          Aladin -ne

            NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 8:42:45

            Pojedete se někdo podívat příští týden na vystavu do Letňan?

              NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 8:41:46

              Šuli:ale hlas jsem dal fintilovi.:))
              Víkend mám nabitej. Když budeš chtít přijet, tak brnkni a dohodnem se.

                NDěda Gandalf - Profil | Čt 15.2.2007 8:41:11

                Ice : Tak máme 512 a jsme stále vidět. Tak co je ?

                  NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 8:41:10

                  jettys:Dobře.

                    Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 8:33:00

                    Šuli -na BVV nejedu páč je to vo hovně

                      NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 8:23:29

                      Aladin:To máš štěstí:-))) Včera jsem dělal probírku krmení a mám tam asi 2kg směsi tak tu dostaneš za šrotování.Kdy se můžu stavit?

                        NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 8:23:18

                        Šuli: Jo to měl bejt mejl for me?

                          NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 8:20:45

                          Marsip:Jestli jedete do Brna na BVV a budete tam někde nocovat s tim že večer proběhne knaipa.Kapiš to?

                            NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 8:20:43

                            Šuli:já jsem odhlasoval, to chápu........

                              NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 8:20:00

                              Šuli: Ty woe, kde seš? Jak to víš?

                                NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 8:19:18

                                Marsip:do toho nám nic neni.

                                  NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 8:18:59

                                  Šuli: Co máme s jettelem?¨

                                    NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 8:18:52

                                    Aladin:V levo máš pravidla,vybereš jednoho z Play Off,jednoho ze základního kola,vyplníš mail a odpálíš to.Pak ti přijde potvrzovací mail od robotcarp:-)

                                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 15.2.2007 8:17:44

                                      tak snad to bude chodit

                                        NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 8:17:11

                                        Šuli: DDP

                                          Červené karty: Szimona