Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 8:16:56

jedna

    NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 8:16:53

    Marsip:Jsi roztomilej.

      NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 8:16:50

      dva

        NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 8:16:46

        tři

          NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 8:16:39

          čtyři

            NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 8:16:07

            Šest

              NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 8:16:04

              Marsip:To mi posílal včera Marda:-)))
              Jináč prej jestli pojedu nach Brno a půjdu večer na píváka?Jak to máte s jettelem?

                NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 8:14:50

                Šuli: TJD co mám společného s panenkou!!!?

                  NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 8:14:13

                  Já to hlasování nechápu, ale hlas jsem dal...)

                    NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 8:13:35

                    Marsip:Panenko,já to snad ani vědět nechci:-)))

                      NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 8:13:12

                      Šuli: Tak jsem ti to musel vyblejsknout... :)))))

                        NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 8:12:32

                        jettys, marsip:nemusíte nám tu popisovat všechno....)

                          NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 8:12:29

                          Aladin:To neprojde,tý slečně v pravo jde vidět čárka:-))

                            Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 8:08:27

                            Marsip -zvednul sem ti to.....

                              NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 8:05:28

                              jettys: Jen doufám, že si se do ní nevyS. :))

                              wolám ti...

                                Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 8:02:51

                                Marsip -mám moučku,smrdí jak prase

                                  NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 8:02:13

                                  jetys:příště dám těm holkám vaťák a broďáky..:))

                                    Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 8:01:06

                                    Aladin -těžko:)

                                      NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 7:55:27

                                      Tohle by snad mohlo projít....:)))))))))))))))))

                                        Nčolkař - Profil | Čt 15.2.2007 7:46:23

                                        Nazdar bulvy-no to jsme dopadli,pěkný baby se mažou a nadržený netopejři tu budou strašit!Kurňa vždyť je nahatejch bab plnej net ,tak ať sem hoděj admini nějaký upozornění jako u erotickejch webů anebo nějaký povídání od právníka že neručí za obsah zveřejněnejch příspěvků,miniadmin Ice,poraď jim s tím.

                                          Červené karty: Szimona