Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Shu-Lin - Profil | St 8.7.2009 8:51:18

patlal >> Nic mu neřikej,bude vočumovat:-))

    Shu-Lin - Profil | St 8.7.2009 8:50:34

    Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Dvou,na každej noťas jednu.:-)

      Wright - Profil | St 8.7.2009 8:49:46

      patlal >> hoj , tak jak to vidíš, nebudeš se pohybovat někde na wohři pod Hrází, zajel bych womrknout tvou skvělou házecí tloušťovou techniku ...a při tom bych ti předal poztrácené propriety

        Wright - Profil | St 8.7.2009 8:47:57

        Fantozi (Aladin) >> Aladin >> zastav se pro kablík, nebo se někde sejdem na kafi
        Osobně bych se s tím nesral, procvaknul bych je crossem, nastavil stejný rozsah IP adresy, nasdílel potřebný disk a tradááá, můžeš kopčit

          Aladin - Profil | St 8.7.2009 8:46:20

          Shu-lin >> Shu-Lin >> díky za radu.....nevíš, kolika fázovaj?:)

            patlal - Profil | St 8.7.2009 8:46:08

            Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Pokud budeš mít jeden notes za rohem,tak bych zvolil kabel zárohák ale ten jde blbě sehnat tak ho za roh radši nedávej :-)

              Shu-Lin - Profil | St 8.7.2009 8:45:53

              Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Jak jako filmy? Je to legální?:-)

                Wright - Profil | St 8.7.2009 8:45:35

                Shu-lin >> Shu-Lin >> Ať si na těch novejch gumách neutrhneš ostudu, nebo nenatrhneš prdel :-)

                  Aladin - Profil | St 8.7.2009 8:44:46

                  Wright >> potřebuju na data........nějaký filmy. Díky

                    Shu-Lin - Profil | St 8.7.2009 8:44:26

                    Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Záleží na tom jak je budeš mít daleko od sebe.Pokud budou blízko zvolil bych kabel krátký.Pokud daleko tak kabel dlouhý.:-))

                      Wright - Profil | St 8.7.2009 8:43:58

                      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> ano dají
                      UTP kabel - síťová karta jednoho versus síťová karta druhého, potřebuješ cross kabel
                      USB kabel - potřebuješ USB laplink a nějakej vhodnej softík, kterej naharaješ do obou, označíš master a slave a frčíš
                      Záleží na co to potřebuješ, jestli na data tak asi ten cross, jestli na inet pak nějakej switch nebo router

                        Wright - Profil | St 8.7.2009 8:41:34

                        jettys: zatím to bůhvíjak nevypadá..., ale až tam bude kytí a zelenina, tak se na to asi bude dát koukat. Doufám, žes nezapomněl na kamenný vodopád, aby to trošku mělo i zvuk :-)

                          Aladin - Profil | St 8.7.2009 8:40:49

                          Wright >> otázečka.....daj se dva noťasy propojit kabelem, popřípadě jakým? Předpokládám, že jo, jen se raději ptám.

                            Shu-Lin - Profil | St 8.7.2009 8:35:20

                            Wright >> Servis...

                              Wright - Profil | St 8.7.2009 8:34:24

                              bodré podoledne...

                                patlal - Profil | St 8.7.2009 8:08:22

                                Jettys >> jettys >> Dnes nemám čas .-)

                                  patlal - Profil | St 8.7.2009 8:07:47

                                  Véna S. >> Moc dobré :-)))

                                    Aladin - Profil | St 8.7.2009 8:06:26

                                    zdar

                                      jettys - Profil | St 8.7.2009 8:06:17

                                      patlal >> didoprdele:)

                                        patlal - Profil | St 8.7.2009 7:54:42

                                        Shu-lin >> Shu-Lin >> Jo na hluchavku to já umím skvěle,tak do toho půjdeme .-) Tak si necháme napsat zvláštní povolenku.....jelikož jsem vystudoval zvláštní školu,tak mi jí dají na 100% ...

                                          Červené karty: Szimona