Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NWright - Profil | St 8.7.2009 9:09:04

Fantozi (Aladin) >> Aladin >> holíš se strojkem před zrcadlem jako Fantoci?

    NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 9:08:51

    Wright >> To je úžasný.Myslíš že si ty spotřebiče třeba povídaj když se znaj a jsou takhle spolu v kuchyni? Čistě teoreticky.

      NAladin - Profil | St 8.7.2009 9:08:17

      Shu-lin >> Shu-Lin >> nebuď uraženej a ještě něco mi poraď:)

        NAladin - Profil | St 8.7.2009 9:07:33

        Wright >> to víš, já jsem jen účetní...naši IT maj ze mě taky radost:))

          Npatlal - Profil | St 8.7.2009 9:07:25

          Wright >> Nevím když tak dám vědět..

            NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 9:07:22

            Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Di do prdele,už ti nebudu radit.

              NWright - Profil | St 8.7.2009 9:06:39

              Shu-lin >> Shu-Lin >> ano, mohl...

                NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 9:06:19

                Wright >> Tak to by to mohl nejdřív zkusit s myčkou nebo mikrovlnkou,ty maj taky displeje.

                  NWright - Profil | St 8.7.2009 9:05:47

                  Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Ano půjde

                    NAladin - Profil | St 8.7.2009 9:05:44

                    Shu-lin >> Shu-Lin >> vidíš vole jak si blbej, nemaj monitory:))

                      NWright - Profil | St 8.7.2009 9:05:07

                      Shu-lin >> Shu-Lin >> nemají monitor jde o notebooky a ty mají displaye.

                        NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 9:03:03

                        Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Tak jsou nekompatibilní,zkus jinej stroj.

                          NAladin - Profil | St 8.7.2009 9:02:18

                          Shu-lin >> Shu-Lin >> zkoušel jsem je dát monitorem k sobě a i za sebe...nepomohlo to:)

                            NAladin - Profil | St 8.7.2009 9:01:34

                            Wright >> ale no tak:)

                              NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 9:01:23

                              Wright >> Nestačilo by je jenom natočit monitorem k sobě aby na sebe viděli?:-)

                                NWright - Profil | St 8.7.2009 8:59:34

                                Fantozi (Aladin) >> Aladin >> od toho dávám ruce pryč...služební notebook, filmy...no fujtajbl :-)))

                                  NAladin - Profil | St 8.7.2009 8:59:18

                                  http://www.mrk.cz/oznameni.php3?id=1413

                                  To je vostrý......bude soud

                                    NAladin - Profil | St 8.7.2009 8:57:46

                                    Wright >>možná se zeptám blbě, ale půjde mi přidělit IP adresa u noťasu, kde nejsem administrátor (je služební)?

                                      NWright - Profil | St 8.7.2009 8:56:16

                                      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> je to jednoduché jak facka, potřebuješ je propojit, použiješ kabel UTP říká se mu cross nebo-li křížený kabel. Ten ti dám, propojíš notebooky, to zvládneš. A jako poslední bod je zapotřebí aby se ty dva notase viděly. To zařídíš tak, že jim přidělíš stejnou IP adresu, resp. rozsah.
                                      např: 192.168.2.100 bude jeden a 192.168.2.101 bude druhej, pak na sebe uvidí.

                                        NAladin - Profil | St 8.7.2009 8:53:14

                                        Wright >> tak tomuhle nerozumím......asi vás s Icem pozvu k nám ryby:)

                                          Červené karty: Szimona