Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NVéna S. - Profil | St 8.7.2009 7:54:13

Pro ozbrojené brigádníky z bulváru jedna specialitka - myslivecký hip hop :-)))
http://www.youtube.com/watch?v=kOsA1UaJWWI

    Npatlal - Profil | St 8.7.2009 7:52:31

    Jettys >> jettys >> Čau.Co jsou to ty.... chtráci....... ?

      NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 7:52:29

      patlal >> Na to potřebuješ zvláštní povolenku nebo rychlí nohy.Počkáme si až půjdou pstruzi do tření a potáhnou hraničnim potokem.Berou pak prej dobře na hluchavku astma 13 :-))

        Njettys - Profil | St 8.7.2009 7:49:44

        Tři chtráci se sešli

        Jinak všem ostatním hezké ráno

          Npatlal - Profil | St 8.7.2009 7:49:22

          Shu-lin >> Shu-Lin >> Na Fláje,tak to tam hned promrskni.Co kdyby jsme tam někdy zašly házet nástrahy do vody ?

            Npatlal - Profil | St 8.7.2009 7:48:08

            Shu-lin >> Shu-Lin >> Tam už mám hadičku na ventilky ty Woňamulo :-)

              NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 7:46:40

              Jinak dobré ráno všem.

              Pláště jsem nakonec koupil suprácký.Na zadní kolo za 550kč a na předek za 390kč.Dneska si pojedu rozbít držku na Fláje.

                NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 7:43:57

                patlal >> Hadici si natáhni na péro ty voňamňulo:-))

                  NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 7:42:38

                  Bosanac >> S tebou se nebavim,už jsem jsem ti dvakrát psal sms a ani jednou jsi mi neodpověděl.A to mě máš v přátelích.:-))

                    Npatlal - Profil | St 8.7.2009 6:27:16

                    Jinak zdarec všem ....

                      Npatlal - Profil | St 8.7.2009 6:26:56

                      Shu-lin >> Shu-Lin >> Neser prde,včera jsem vyjel na 30min k vodě,nebyl čas byl jsem na noční .-) a lapnul jsem na můj jezerní prut zase tlouště,chce to fakt změnu .-) Natáhni si na to hadici a máš pokoj !!!

                        NBosanac - Profil | Út 7.7.2009 22:32:48

                        Shu-lin >> Shu-Lin >> Annja zase bodovala . Musis k ni na doucovani pod nazvem - jak chytit kapra ze svazovky .

                          Nnumen - Profil | Út 7.7.2009 22:26:29

                          Lumas >> v tom případě je to hromadnej hrob a né přehrada! Jdu na kutě bobrou:-(

                            NLumas - Profil | Út 7.7.2009 22:19:37

                            numen >> Aha, a já naiva mu skočil na adopci filipínských dětí :-)

                              Nnumen - Profil | Út 7.7.2009 22:18:41

                              Lumas >> nebyli to rómské dívky co chodí pást? Mohl ses splést!

                                NLumas - Profil | Út 7.7.2009 22:04:08

                                numen >> A to jsi neviděl ve sklepě těch 20 filipínských dětí, který mu vydělávají 16ti hodinvoou prací na barák. :-)

                                  Nnumen - Profil | Út 7.7.2009 22:02:01

                                  Lumas >> To jsem ještě neviděl: Je vyčůranější než jsem čekal:-)
                                  Přito se zdá být tichý!!

                                    NLumas - Profil | Út 7.7.2009 21:58:19

                                    numen >> Ty woe, to není na zlato, to je na chemické loužení uranu. :-) Musí něčím topit :-)

                                      Nnumen - Profil | Út 7.7.2009 21:55:49

                                      Lumas >> Nepoužívalo se něco podobného k rýžování zlata? Na septik je to malé!

                                        NLumas - Profil | Út 7.7.2009 21:51:58

                                        Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Septik je ta bedýnka vzadu. :)

                                          Červené karty: Szimona