Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NLumas - Profil | Út 7.7.2009 21:51:15

numen >> myslíš jako suchý poldr? Jettys byl vždycky vychcaný. Z dotací MZe dostane 200 litrů a je za vodou. A ještě ochrání vesnici. :-)

    NAladin - Profil | Út 7.7.2009 21:44:27

    numen >> já myslel, že je to septik

      Nnumen - Profil | Út 7.7.2009 21:42:36

      Lumas >> To bude sloužiz jako suchá přehrada,jen při velké vodě to bude zachytávat vodu ze širokého okolí:-)
      Prej dotace z Unie.

        NLumas - Profil | Út 7.7.2009 21:39:28

        Jettys >> jettys >> Boha jeho, co je to za atomový kryt? kam se poděla příroda? :-D

          Njettys - Profil | Út 7.7.2009 20:06:14

          to malé vzádu je kdo?

            NAladin - Profil | Út 7.7.2009 15:33:38

            numen >> díky

              Nnumen - Profil | Út 7.7.2009 15:33:04

              Fantozi (Aladin) >> Aladin >> nemám osobní zkušenost ,ale znám jednoho co jí má. Zítra se v práci zeptám.

                NAladin - Profil | Út 7.7.2009 15:26:15

                numen >> můžeš se podívat na můj dotaz níže?

                  NShu-Lin - Profil | Út 7.7.2009 15:15:13

                  Čus pičundy.

                    NShu-Lin - Profil | Út 7.7.2009 15:14:56

                    No nic,nechám si poradit v krámě.Hlavní kritérium bude aby se to nesmejkalo po 8 pivech:-)

                      NShu-Lin - Profil | Út 7.7.2009 15:13:35

                      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Protože jsi účetní woe:-))

                        NAladin - Profil | Út 7.7.2009 15:12:30

                        Shu-lin >> Shu-Lin >> tý vole, za 600 kupuju kola na auto:)

                          NShu-Lin - Profil | Út 7.7.2009 15:08:54

                          numen >> Jsem sportovec tělem i duší.Teda spíš jenom tou duší,ale do hospody se nějak dopravit musim:-)) Jinak se jezdim projíždět na hory a podobně.

                            NMarsip - Profil | Út 7.7.2009 15:08:21

                            Jettys >> jettys >> At tam mam pripravene nahradni trenky. :)

                              Nnumen - Profil | Út 7.7.2009 15:01:54

                              Shu-lin >> Shu-Lin >> Ty jezdíš na kole?

                                NShu-Lin - Profil | Út 7.7.2009 14:58:33

                                Vyznáte se někdo v pláštích na kolo?Potřebuju si koupit bo mám svoje už dost sjetý a nevim do čeho jít.Bojim se že když si nechám poradit tak dostanu nějaký ležáky jako patlal:-)
                                Potřebuju něco 50% silnice 40%lehkej terén 10%těžkej terén,kevlarová patka rozměr 26x1,95
                                Cena kolem max kolem 600kč/ks

                                  Njettys - Profil | Út 7.7.2009 14:48:20

                                  Marsip >> v 17 vyjedu z práce

                                    NAladin - Profil | Út 7.7.2009 14:45:51

                                    numen >> neznáš boloňku Colmic Maxtor 700cm?

                                      NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Út 7.7.2009 14:34:25

                                      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> jedině že by jsi tahal za dva, účtařinu neumím.

                                        NAladin - Profil | Út 7.7.2009 14:29:16

                                        Ledňáček (Iceman) 31,05 >> my hledáme účetní/ho....:)

                                          Červené karty: Szimona