Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NShu-Lin - Profil | Út 7.7.2009 14:01:27

patlal >> Přilep si hned na zadní kryt magnet.V případě že ho zase položíš na střechu tak s nim třeba domu dojedeš:-))

    Npatlal - Profil | Út 7.7.2009 13:53:52

    Fantozi (Aladin) >> Aladin >> No vidíš jaké máš kolegy .-)

      Npatlal - Profil | Út 7.7.2009 13:53:34

      Shu-lin >> Shu-Lin >> telefon bude snad dneska :-)

        NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Út 7.7.2009 13:51:08

        medvěd >> si mě uklidnil :o))

          Nmedvěd - Profil | Út 7.7.2009 13:42:12

          Ledňáček (Iceman) 31,05 >> vidíš,jak se krásně projedeš,i kus světa uvidíš

            NShu-Lin - Profil | Út 7.7.2009 13:42:04

            Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Hledáme uklízečku.Pracovní doba od 8 ráno do 11:30.Bereš to?

              NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Út 7.7.2009 13:27:01

              kuwa já na to prdim. Teď jsem dorazil ze škodovky, zítra jedu do Rakouska, v pondělí zase do škodovky.
              Jdu si hledat nějakou normální práci.

                NAladin - Profil | Út 7.7.2009 13:09:50

                patlal >> tý vole, Ice to proflák........to je haljzl:)

                  NMarsip - Profil | Út 7.7.2009 12:53:07

                  Jettys >> jettys >> Jsem si to sam predimenzoval. :)

                    NMarsip - Profil | Út 7.7.2009 12:52:18

                    Jettys >> jettys >> v 17 u Vas

                      NShu-Lin - Profil | Út 7.7.2009 12:22:52

                      Jettys >> jettys >> To nevadí:-))

                        Njettys - Profil | Út 7.7.2009 12:17:47

                        Shu-lin >> Shu-Lin >> tam nejedu je to daleko

                          Njettys - Profil | Út 7.7.2009 12:08:22

                          Marsip >> ty už si taky sám odpovídáš ve filtraci?:))

                            Njettys - Profil | Út 7.7.2009 12:06:52

                            Shu-lin >> Shu-Lin >> kam pojedete? souřadnice prosím:))

                              NShu-Lin - Profil | Út 7.7.2009 12:05:13

                              patlal >> To jsem rád že se ženě líbila:-)) Pojedu až v pátek,možná.Zavoláme si až budeš mít telefon:-)

                                Njettys - Profil | Út 7.7.2009 12:04:51

                                Marsip >> klidně můžem,v kolik to vidíš abych se domluvil

                                  NWright - Profil | Út 7.7.2009 11:41:25

                                  patlal >> fakt jsem si to o něm nemyslel....

                                    Npatlal - Profil | Út 7.7.2009 11:10:29

                                    Wright >> Nepozval tě dobytek,že se nestydí :-)

                                      Npatlal - Profil | Út 7.7.2009 11:09:50

                                      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Kopírováno --- Ledňáček (Iceman) 31,05 - ® [Poslat soukromou zprávu.] Po 6.7.2009 11:03:08
                                      patlal >> určitě bude srazík u Aladina tak dorazíš, ne?

                                        Npatlal - Profil | Út 7.7.2009 11:03:46

                                        Shu-lin >> Shu-Lin >> Pojedeme do tam jak jsem ti říkal a nebo do toho druhého tam jak jsem ti říkal,tam údajně tečkovaní jsou,akorát nevím kdy se dostanu tak mi to tam všechno nesežer .-)

                                          Červené karty: Szimona