Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Npira - Profil | Út 7.7.2009 11:03:36

Ledňáček (Iceman) 31,05 >> tak cos chytil??
ja preci jenom neco jo;-)

    Npatlal - Profil | Út 7.7.2009 11:02:14

    Shu-lin >> Shu-Lin >> jasně dal jsem jí ženě do postele na mazlení,říkala něco o debilech....to asi myslela tebe :-))

      Npatlal - Profil | Út 7.7.2009 11:01:23

      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Tak to je bordel,už s tím počítám .-)

        NWright - Profil | Út 7.7.2009 10:59:16

        Fantozi (Aladin) >> Aladin >> nedostal jsem pozvánku!!!!

          NShu-Lin - Profil | Út 7.7.2009 10:58:10

          patlal >> Jsem ti včera nechal na autě kytičku.Vzal jsi si jí?:-))

            NAladin - Profil | Út 7.7.2009 10:55:02

            patlal >> tak nějak o žádný akci nevím

              Npatlal - Profil | Út 7.7.2009 10:47:27

              Shu-lin >> Shu-Lin >> Taky už mě ty tloušti nebaví :-)

                Npatlal - Profil | Út 7.7.2009 10:47:02

                Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Prý budeš dělat nějakou akcičku,kdy to asi bude ?

                  NMarsip - Profil | Út 7.7.2009 10:17:11

                  Jettys >> jettys >> Tak co dneska? O vikendu budu muset delat podbiti na baracku, abych mohl vratit leseni.

                    NAladin - Profil | Út 7.7.2009 9:49:43

                    Kucí, děkuji vám převelice

                      NAladin - Profil | Út 7.7.2009 9:48:56

                      Wright >> to neznám, proto se ptám.:)

                        NStanley 87 - Profil | Út 7.7.2009 9:48:36

                        Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Micro wire. Na úvodní stránce MRKu máš článek o vázání uzlů

                          NWright - Profil | Út 7.7.2009 9:48:18

                          Fantozi (Aladin) >> Aladin >> http://www.mrk.cz/clanek.php3?id=891

                            NWright - Profil | Út 7.7.2009 9:47:58

                            Fantozi (Aladin) >> Aladin >> microwire woe

                              NAladin - Profil | Út 7.7.2009 9:46:43

                              Stanley 87 >> co je to MW:)? Pošli když tak nějaký odkaz. Díky

                                NStanley 87 - Profil | Út 7.7.2009 9:40:28

                                Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Já dávám lanko na všechno co má trojhák. Třpytka nebo wobler. Gumy většinou taky dávám s lankem. Jenom při UL vláčce chytám bez lanka. Používám MW a nemám žádnej problém

                                  NAladin - Profil | Út 7.7.2009 9:37:32

                                  Stanley 87 >> s gumama mi to nevadí, ale u většího woba raději lanko dám.

                                    NWright - Profil | Út 7.7.2009 9:34:01

                                    Fantozi (Aladin) >> Aladin >> já používám wolfram....ale není to žádná extra hitparáda!

                                      NStanley 87 - Profil | Út 7.7.2009 9:29:37

                                      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Lanko akorát zapříčiní úbytek záběrů. kašli na něj :-))))

                                        NAladin - Profil | Út 7.7.2009 9:27:42

                                        Kucí, jaké používáte lanko na přívlač? Pročítal jsem teď otázky tady na mrku a nějak z toho nejsem moudrý.

                                          Červené karty: Szimona