Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Njettys - Profil | Út 7.7.2009 9:17:48

Fantozi (Aladin) >> Aladin >> prostě plavačkáři jsou prasata

    NAladin - Profil | Út 7.7.2009 9:16:18

    numen >> by se mohly holky učit ode mě?:)))))

    Jinak včera tam byl kolem vody docela nepořádek........kelímky od pití atd.

      Njettys - Profil | Út 7.7.2009 9:12:56

      numen >> nekdo nás vyfotil.....:))

        Nnumen - Profil | Út 7.7.2009 9:08:55

        Jettys >> jettys >> So 4.7.2009 23:20:37 kde byl shulin? Je to z kaprařiny! jen pro silné nátury"

          Nnumen - Profil | Út 7.7.2009 9:04:03

          Fantozi (Aladin) >> Aladin >> můžeš se přijet něco naučit!! Aspoň se naučíš chytat na plavanou:-)))

            NAladin - Profil | Út 7.7.2009 9:02:18

            numen >> tak že zase na víkend je jedno pěkný místo v prdeli:)

              Nnumen - Profil | Út 7.7.2009 9:01:01

              Fantozi (Aladin) >> Aladin >> trénujou a hodně krměj. V pátek je tam oficiální trénink republiky žen v plavané a od soboty tam jsou závody. Jde i o hodně bodů do nominačky mistr. světa.

                NWright - Profil | Út 7.7.2009 8:54:39

                Jettys >> jettys >> Jasná zpráva, tak už tam nech rovnou vytesat in memoriam!

                  Njettys - Profil | Út 7.7.2009 8:53:15

                  Wright >> kameny budů jen se k tomu musim dostat:))

                    NWright - Profil | Út 7.7.2009 8:51:21

                    Shu-lin >> Shu-Lin >> za to ti upadne! šmejde jeden! A navíc budeš chytat jenom tlouště!!!!!

                      NAladin - Profil | Út 7.7.2009 8:30:16

                      numen >> včera jsem si na Ohři pěkně zachytal. Bylo to sice jen kaprech, ale šlo to skoro na hod. Nebyly tam o víkendu závody? Všude byly vysekané přístupy k vodě a bylo to tam slušně rozježděný.

                        NShu-Lin - Profil | Út 7.7.2009 8:23:03

                        Přimlouvám se za to,aby Wright chodil do práce aspoň 20 hodin denně.

                          NAladin - Profil | Út 7.7.2009 8:20:54

                          Wright >> já to tak praktikuju, v pátek jsem měl dovolenou:)

                            NWright - Profil | Út 7.7.2009 8:12:17

                            Bodré podoledne, přimlouvám se za to aby se chodilo do arbeit pouze na 4 dny. Vyhovuje mi to.

                              NAladin - Profil | Út 7.7.2009 8:00:25

                              Zdar kucí

                              Nechcete se přestěhovat s těma kecama do Muškaření?:))

                                NShu-Lin - Profil | Út 7.7.2009 7:58:31

                                Morgen.

                                Pátek,sobota i neděle jsem mouchařil.Každej den minimálně 5 hodin.Jestli takhle budu pokračovat,tak v zimě můžu jít na ten maraton v honění péra,ruka mě určitě bolet nebude:-))
                                Nejhorší to bylo v sobotu.Těšil jsem se na ryby jak malej Šulínek.Když jsem přijel na místo, tak na mostě stálo tisíc lidí a ve vodě pod mostem dalších 500.Jela se nějaká neckyáda.Naštěstí začla bouřka tak to brzo zabalili a šli do hospody.Pořád chytám dokola stejně velký tlouště,občas jesena nebo plotničku.Už mě to neba,chce to někam na pstruzi a lososi.

                                  Njettys - Profil | Út 7.7.2009 7:31:38

                                  bré jitro hounochyti

                                    Npatlal - Profil | Út 7.7.2009 0:21:40

                                    Supina-Petr >> Čus chlape..

                                      NSupina-Petr - Profil | Út 7.7.2009 0:20:40

                                      patlal >>Jdu spát, dobrou.Měj se.

                                        Npatlal - Profil | Út 7.7.2009 0:08:47

                                        Supina-Petr >> To si piš kémo .-)

                                          Červené karty: Szimona