Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NSupina-Petr - Profil | Út 7.7.2009 0:07:51

patlal >> Je dobrý mít nějakou tutovku v záloze:-))))

    Npatlal - Profil | Út 7.7.2009 0:01:11

    Supina-Petr >> Na tu jsem ještě nechytal,tu si nechávám na nejhorší časy :-))) to je tutovky !!

      NSupina-Petr - Profil | Po 6.7.2009 23:57:25

      patlal >> Chyt jsi něco na tu mouchu co vázal Shu-Lin na akci Tdn tdn?:-) :-)

        Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 23:41:20

        Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Proč, trochu jsem si pokecal s kolegou.Jinak dnes jsem ulovil na můj jezerní prut 3 tlouště....slovy tři tlouště....vše na Shu-lin much .-))) Ja su taky tak šťasné :-)))

          NMarsip - Profil | Po 6.7.2009 21:03:58

          Jettys >> jettys >> Se ti to tam nevejde na zahradu. :)

            Njettys - Profil | Po 6.7.2009 20:38:18

            Marsip >> mám ale stejně se to tam nějak nevejde

              NMarsip - Profil | Po 6.7.2009 20:36:25

              Jettys >> jettys >> vyfot to z balkonu

                NMarsip - Profil | Po 6.7.2009 20:35:52

                Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Musak jsem ani nevyndaval, teda vubec. Dzizera byla jak kafe a na Labi jsem ho nechal v aute.

                  Njettys - Profil | Po 6.7.2009 20:35:23

                  Marsip >> měl tam míček co si mu schoval:)

                    NMarsip - Profil | Po 6.7.2009 20:33:53

                    Jettys >> jettys >> Co tam ten zrzoun dela, dyk poskrabe betunek!!!

                      Njettys - Profil | Po 6.7.2009 20:24:08

                      Ledňáček (Iceman) 31,05 >> jinak jsme s marsipem celé vékend u mě mordovali jezero,včera jsme chtěli na džizeru ale ta valila a byla kalná tak jsme chvilku povláčeli na elbe

                        Njettys - Profil | Po 6.7.2009 20:21:18

                        tak sem na prut namotal tu kortlandku a je to nebe a dudy,já su tak šťastné:)

                          NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 6.7.2009 19:28:00

                          marsip: tak kde jsou fotky ryb na mušák, víkend v čudu a žádný chlubení tu nevidím.

                            NRashid - Profil | Po 6.7.2009 17:02:17

                            patlal >> jde Ti to, hmmmm :0))))

                              NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 6.7.2009 16:57:53

                              Já sem chodit fakt nebudu :o))))))))))))

                                Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 16:55:14

                                patlal >> tak zatím čau .-)))

                                  Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 16:55:02

                                  patlal >> domluveno mistře :-))

                                    Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 16:54:32

                                    patlal >> Dobře,mě to nějak hapruje... Asi mi upadne kolo a rozpadne se motor a taky mi to moc nebrzdí...

                                      Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 16:53:37

                                      patlal >> Pojedeme mým ?

                                        Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 16:53:02

                                        patlal >> Ok sejdeme se u auta...

                                          Červené karty: Szimona