Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 16:52:48

patlal >> Jel bych s tebou...

    Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 16:52:33

    patlal >> Tak asi pojedu..

      Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 16:51:52

      patlal >> Na to nekoukej,to se nějak doladí...

        Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 16:51:32

        No jel bych na Wohři házet mým prutem který je na tento tok na houby....

          Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 16:50:44

          Paráda.Nepojedeš na ryby ?

            Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 16:50:29

            Já tu jsem

              Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 16:48:36

              Je tu někdo ?

                Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 11:40:02

                Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Kurňa tu tam zrovna nemají,tak jdu hledat dál :-)

                  NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 6.7.2009 11:39:04

                  patlal >> někdo říká že ne, někdo říká že raději delší. Na ohři bych bral 9"

                    NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 6.7.2009 11:38:22

                    medvěd >> :o))))

                      Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 11:38:11

                      Ledňáček (Iceman) 31,05 >> 4 astma a 2,59 není to krátké ?

                        Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 11:36:01

                        Hlavně to musím koupit přes net.Ják vlezu do krámu tak mě zase ukecaj na nějakou kravinu :-))

                          Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 11:35:22

                          medvěd >> Každá rada se počítá pane .-)))

                            Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 11:34:39

                            Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Tak zkusím tu čistou 4 nebo 3/4 nemám rád když chytám s něčím jiným než bych měl .-))

                              Nmedvěd - Profil | Po 6.7.2009 11:33:26

                              aha,už je

                                Nmedvěd - Profil | Po 6.7.2009 11:32:14

                                patlal >> jsem jen začátečník.,ale žádný zkušenější kolega asi není online

                                  NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 6.7.2009 11:31:54

                                  patlal >> já nevím, neznám ty pruty. Vzal bych čistou 4 asi.

                                    Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 11:30:30

                                    medvěd >> Ok mistře .-)

                                      Nmedvěd - Profil | Po 6.7.2009 11:28:17

                                      patlal >> jestli máš 6-7,tak do 3-4.Budeš mít pokryto vše

                                        Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 11:26:40

                                        Ledňáček (Iceman) 31,05 >> 3/4 nebo 5/6 ?

                                          Červené karty: Szimona