Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Čt 2.7.2009 21:38:47

Hele vy dva běžte se mazlit někam na chat, taky to nikoho nezajmá.

    NAladin - Profil | Čt 2.7.2009 21:37:53

    numen >> pěkný. Já se byl projít pod zahradou a ryby jsou vidět vyjetý v ouplavech. Zítra si vemu matchku.....

      Njettys - Profil | Čt 2.7.2009 21:34:47

      dobrej ještěr konečně mám pořádnej net kurvafix

        Ndasty carp - Profil | Čt 2.7.2009 21:03:30

        patlal >> To je na tebe škoda

          Npatlal - Profil | Čt 2.7.2009 20:57:50

          dasty carp >> Naviják Greys GRXi reel # 5/6 , Prut G-Series 9ft #5/6

            Ndasty carp - Profil | Čt 2.7.2009 20:40:40

            patlal >> pošli odkaz

              Npatlal - Profil | Čt 2.7.2009 20:40:08

              dasty carp >> greyse .

                Ndasty carp - Profil | Čt 2.7.2009 20:35:49

                patlal >> To zkuste,,pošlu na vás všechny porybný v celém okolí,aby vás hlídali,,,Co jsi objednal za klacek-naviják??

                  Npatlal - Profil | Čt 2.7.2009 20:34:29

                  dasty carp >> Jde to ,nemakám dělám si odpočinkoví den :-) Pokud mi zítra dojde mouchařskej prut,tak vám to tam pod tím jezem pěkně zmasíme,ty potočácí a duhácí !!!

                    Ndasty carp - Profil | Čt 2.7.2009 20:32:10

                    patlal >> Ju,,zatím,,jak se vede??

                      Npatlal - Profil | Čt 2.7.2009 20:30:44

                      dasty carp >> Zdar prde.Už ti jde eternit jooo :-)

                        Ndasty carp - Profil | Čt 2.7.2009 20:29:59

                        patlal >> Zdar hovne

                          Npatlal - Profil | Čt 2.7.2009 20:19:17

                          Bosanac >> Hezky jsi ho práskl :-)))

                            Npatlal - Profil | Čt 2.7.2009 20:18:42

                            Ledňáček (Iceman) 31,05 >> tak vidíš bacha beru :-)

                              NBosanac - Profil | Čt 2.7.2009 20:00:27

                              Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Diawl Bach je vyborny na Ohri nebo Labi na prives .

                                Npatlal - Profil | Čt 2.7.2009 19:50:04

                                Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Já mám tu krabičku ouplně prázdnou ale Shuli mi slíbil nějakou tu mouchu do začátku tak je to ok,jediný problém bude asi v tom že nic nechytnu ale na trénink budou dobré .-))))

                                  Npatlal - Profil | Čt 2.7.2009 19:48:39

                                  Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Háčků mám dost mohu ti dát,velikost 8-4 a pár trojháků :-) dělám si prdel ale samozřejmě budu rád když něco dostanu .-) Až budu mít svěráček a ty věcičky jako švédskou botu,skřipec a ty ostatní mučidla tak v práci budu vázat takové skvosty že se z toho uděláte .-)

                                    NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Čt 2.7.2009 19:43:32

                                    patlal >> hele určitě ti nějaké mouchy dám, neboj, ale nevím kdy se uvidíme, já něco uvážu, hodně jsem toho rozdal, dobrých 40 much před zahájením, to se každej přižene a dej. Si myslel že je seru nebo co :-)
                                    Sám mám poloprázdnou krabku na řeku, musím dokoupit háčky.

                                      Npatlal - Profil | Čt 2.7.2009 19:36:58

                                      Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Ty nechci,určitě máš doma v nůši nějaký "nepovedený" ty by mi stačily,dokážu nachytat na cokoli :-)

                                        NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Čt 2.7.2009 19:35:32

                                        patlal >> jsou to mouchy na stoják bibio a diawl bach ty jsou ti naprd.

                                          Červené karty: Szimona