Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 7:45:50

Zdar Bulvy)

    NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 3:00:50

    tak hovňous, beru zpět ://

      NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 2:59:23

      tak woudi, už je to skrytý, kdybych to neměl v oblíbených, tak bych byl druhej

        NGandalf děda - Profil | St 14.2.2007 21:45:57

        Marsip : Tak jak na úřadech ? Všude ochota sama co :-)

          NMarsip - Profil | St 14.2.2007 21:35:20

          jettys: DP (Dobrou Petře) :)))

            Njettys - Profil | St 14.2.2007 21:25:27

            Marsip -DDVP

              NMarsip - Profil | St 14.2.2007 21:18:12

              Šuli: Panáčku, kdyby ty jsi vůbec věděl... kdo všechno hlasoval :))

              jettys: Důležité je, že ti ještě cvaká. :)))

                Njettys - Profil | St 14.2.2007 21:00:54

                MM -už mi to docvaklo:))

                  Njettys - Profil | St 14.2.2007 20:59:57

                  MM v čem?

                    NMartin M. - Profil | St 14.2.2007 20:58:33

                    K.jadro ma vyjimku.

                      NGandalf děda - Profil | St 14.2.2007 19:33:36

                      Tak pardón. To jsem nevěděl.

                        NRangemaster - Profil | St 14.2.2007 19:29:01

                        KJ tam je, protože bylo požádáno o to, aby bylo vždycky aktuální. Jinak každá otázka s 500+ odpovědmi by měla zapadnout...

                          NGandalf děda - Profil | St 14.2.2007 19:26:35

                          Ice : Kaprařský jádro má přez 34 tisíc a teď tam zrovna bylo. Tak jak je to.

                            NGandalf děda - Profil | St 14.2.2007 18:31:50

                            Dneska tam byli.

                              NLedňáček (Iceman) - Profil | St 14.2.2007 18:26:14

                              Gandalf: ale prd, neukáže.

                                NGandalf děda - Profil | St 14.2.2007 18:22:21

                                Já myslím, že nezmizíme. Kaprařský jádro už má víc jak tisíc a stejně se tam občas ukáže. Bulvár byl bulvár. Tam to nikomu nevadilo.

                                  Nvasek - Profil | St 14.2.2007 16:39:15

                                  Zdar bulvy. Tak jsem se teprve nyní vrátil z okružní cesty po pasťákách jižních čech a jen jsem prolítnul co jste tu plkali , vinobraní už jsem nestihnul bylo smázlí už abychom zmizeli z hlavní stránky:o))

                                    Nprofo - Profil | St 14.2.2007 16:29:14

                                    drozďák : nelžu, ale jak jsem psal níž, nic nevím, nikde jsem nebyl a nikoho neznám....:-))))) Je mi jasno, ale tohle není jen moje, já do dostal jako terapii taky.....-)))))

                                      Ndrozďák - Profil | St 14.2.2007 16:20:02

                                      profo: podívej se na "profo - ® St 14.2.2007 15:07:06" a hned ti to dojde. A příště nelži :-)

                                        Nprofo - Profil | St 14.2.2007 15:52:23

                                        drozďák : jak jsi na tohle mohl přijít. Nic nevim nikde jsem nebyl a pokud jo, tak jsem nikoho a nic neviděl...:-))))

                                        džeji . kontakt bude mít kolči. Ten to mastil a možná ještě časek od čásku mastí i teď.

                                          Červené karty: Szimona