Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Ndrozďák - Profil | St 14.2.2007 15:46:40

Džeji: jestli dobře koukám, tak kontakt má profo....

    NLedňáček (Iceman) - Profil | St 14.2.2007 15:40:20

    Nic jsem nemazal, vyšší moc zasáhla dříve, než já :o))

      Njay1111 - Profil | St 14.2.2007 15:37:36

      prosim vas kde by sem mohel zehnat hru fishing simulator? jay1111@atlas.sk dik

        NDr. Šuli - Profil | St 14.2.2007 15:15:42

        Iceman:Na vtipu od profa vidim pinďoura.Dej mu červenou:-))

          NAladin - Profil | St 14.2.2007 15:10:14

          Šuli:ty si ale prase....:))))))))

            NDr. Šuli - Profil | St 14.2.2007 15:07:35

            Tohle je prasárna,ne to co tu bylo!!!:-))

              Nprofo - Profil | St 14.2.2007 15:07:06

              Bacha ať nedopadnem stejně....:-))))

                Nkarelc - Profil | St 14.2.2007 15:04:37

                Je to romantický, když se mají dva až tři lidi rádi :-)))

                  NDr. Šuli - Profil | St 14.2.2007 15:04:01

                  No tak to mi ho vyndej Ivánku.:-/

                    NAladin - Profil | St 14.2.2007 15:01:55

                    Hnusnej

                      NDr. Šuli - Profil | St 14.2.2007 15:00:33

                      Iceman:Neni.Dáme o tom hlasovat.

                      All:Komu se zdá ten seriálek ošklivej?

                        NAladin - Profil | St 14.2.2007 15:00:05

                        Ice:i když máš právo mazat, tak bych to nedělal. Co se MM nebo RC něbude líbit, tak ať si to smažou sami.

                          Nprofo - Profil | St 14.2.2007 15:00:05

                          Ice . smázni a dej mu rovnou červenou kartu....:-)))))

                            NLedňáček (Iceman) - Profil | St 14.2.2007 14:58:56

                            šuli: tenhle smažu, je ošklivej

                              NDr. Šuli - Profil | St 14.2.2007 14:55:38

                              Iceman:Vždyť jo,nám se to líbilo.Že ty máš jinej vkus za to nemůžem:-)

                                NAladin - Profil | St 14.2.2007 14:53:12

                                Pánové, smáznul to MM. Holky prej musej být alespoň trošku oblečený, aby to prošlo cenzurou.

                                  NLedňáček (Iceman) - Profil | St 14.2.2007 14:49:19

                                  šuli: já to nesmazal, holky byly absolutně v poho, navíc ukazovali to, co se normálnímu chlapovi líbí :o)

                                    NDr. Šuli - Profil | St 14.2.2007 14:48:03

                                    Iceman:Pokud máš nějakej problém s ženskejma tak pro tebe sem občas můžem hodit i něco pro 4%.Budem vůči sobě všichni tolerantní:-)))

                                      NLedňáček (Iceman) - Profil | St 14.2.2007 14:45:15

                                      Spacák pro kapraře :o))

                                        NLedňáček (Iceman) - Profil | St 14.2.2007 14:44:36

                                        :o))

                                          Červené karty: Szimona