Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | So 11.4.2009 19:37:59

Fantozi (Aladin) >> Aladin >> a ty??

    NAladin - Profil | So 11.4.2009 19:13:07

    čolkař: jedeš zítra?

      Njettys - Profil | So 11.4.2009 8:46:22

      dobré jitro přátelé

        NShu-lin - Profil | Pá 10.4.2009 14:59:21

        Si čtu zpravodajství z Teplicka a pobavila mě tam jedna věta v článku o nalezené munici z 2sv. války.

        "V minulosti byl zaznamenán i extrémně nešťastný případ, kdy nelezený dělostřelecký granát donesl zahrádkář v síťovce na policejní služebnu v centru města."

        Jenom bych chtěl vidět ty ksichty když jim tam tu síťovku mrdnul na stůl:-)))

          NShu-lin - Profil | Pá 10.4.2009 14:24:45

          Jettys >> jettys >> Za F:-))

            NShu-lin - Profil | Pá 10.4.2009 13:58:20

            Jettys >> jettys >> Ani si to nepředstavuj.Zkurvíš si tim celej den.:-))

              Njettys - Profil | Pá 10.4.2009 13:56:51

              Shu-lin >> ty voe to je tak hrozný že sem si to ani nedovedl představit

                NShu-lin - Profil | Pá 10.4.2009 13:53:29

                Jettys >> jettys >> Ty woe oni po mě chtěj abych pracoval:-(( Hnus velebosti.

                  Njettys - Profil | Pá 10.4.2009 13:51:41

                  Shu-lin >> co se stalo?

                    NShu-lin - Profil | Pá 10.4.2009 12:40:38

                    Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD >> Děkuju za přání,ale po dnešku asi tvojí výzvu a neožrání se budu ignorovat.

                      NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 10.4.2009 11:21:04

                      hele, mějte se, hezký elikonoce a moc nepijte....

                        NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 10.4.2009 11:20:11

                        džetys: nemusim jezdit okolo, abych si udělal představu :-))

                          Njettys - Profil | Pá 10.4.2009 10:56:09

                          Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD >> ty si jel okolo?:)

                            NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 10.4.2009 10:43:10

                            džetys: no to bych chtěl vidět, oe.
                            wopalovačka, lahváč, ...

                              Njettys - Profil | Pá 10.4.2009 9:52:53

                              Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD >> ty woe,musíme makat,víš vůbec co to je?

                                NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 10.4.2009 9:42:44

                                chcíííp
                                to už jste všici na káry nebo co?

                                  NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 10.4.2009 9:03:34

                                  aladin: to je dobře - bičů je potřeba víc. a pak ještě teda ta dělda. :-)

                                    NAladin - Profil | Pá 10.4.2009 9:01:34

                                    Jettys >> jettys >> na to mám feederovou špičku:)

                                      Njettys - Profil | Pá 10.4.2009 8:59:55

                                      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> že by sadomaso?:)

                                        Červené karty: Szimona