Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Shu-lin - Profil | Čt 9.4.2009 7:54:35

Wright >> Taky je mám rád,technologicky jsou většinou stejný,rozvaděče podobný,dokumentace se dá kopírovat a hlavně zkrotěj divokou řeku a můžou se zase vrátit kapři,amuři a tolstolobici...

    Wright - Profil | Čt 9.4.2009 7:51:15

    Shu-lin >> MVE jsou důležité, nejlépe situované jsou na prstruhových vodách....

      Shu-lin - Profil | Čt 9.4.2009 7:49:34

      patlal >> To nebyl smeťák ale uspořádaný zakázky stole:-))

        Shu-lin - Profil | Čt 9.4.2009 7:48:20

        Wright >> Letos asi už ne,mám tu prioritu jednu MVE v hlavnim městě,pak něco na východ a možná v prosinci by to šlo:-))

          Shu-lin - Profil | Čt 9.4.2009 7:46:42

          Dobré ráno

            Wright - Profil | Čt 9.4.2009 7:43:39

            Bodré podoledne,
            zítra je finálovka, potom prodloužený weekend!!!!

              patlal - Profil | St 8.4.2009 20:56:01

              Shu-lin >> ale jsem si ho vychutnal na fíbr :-)
              taky s tebou nemluvim za to že jsi mi poslal fotku směťáku .-) Prej dráteník..........houby děla na smeťáku !!!!

                jettys - Profil | St 8.4.2009 20:55:39

                patlal >> to je fůůůůl:))

                  patlal - Profil | St 8.4.2009 20:53:20

                  Jettys >> jettys >> Taky jsem si tipnul :-)

                    Aladin - Profil | St 8.4.2009 20:52:25

                    numen >> já tam mám chycenýho lysáka 64 na picker......spíš jde o to, že kapráky položím do hlásičů a budu odpočívat:)

                    Jinak zítra musím všechno pořádně přerovnat. pořád jsem si říkal, že mě ta bouřka obejde a najednou se z nebe spustili proudy vody.........vešchno jsem naházel na hromadu a utíkal do auta:)

                      patlal - Profil | St 8.4.2009 20:51:50

                      Jettys >> jettys >> Vezmi litr té luxusní slivovice co jsi měl na tdntdn na roztápění grilu :-) Tak to budeš hodný čeče,už teď jsem bezradnej :-(

                        numen - Profil | St 8.4.2009 20:50:10

                        Fantozi (Aladin) >> Aladin >> na pořádný feder bys velkou rybu vytáhl taky:-))

                          jettys - Profil | St 8.4.2009 20:48:02

                          patlal >> přijedu vás podpořit a poradit vám:)

                            Aladin - Profil | St 8.4.2009 20:47:47

                            numen >> na velkým labíčku..........většina ryb na bič a jednoho červa........je to ještě opatrné. Ale na mělčině se obracely pěkný ryby......asi tam příští týden zůstanu dýl s kaprákama

                              numen - Profil | St 8.4.2009 20:43:49

                              Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Tam co jsi říkal? Já byl dnes na labi a tři kapříci nějakej cejn i ploťa. Počásko nádhera.

                                patlal - Profil | St 8.4.2009 20:37:11

                                Jettys >> jettys >> Zdarec všem. Ještě že se nedává zápisné,mohl by jsi o něj přijít :-) Ale doufám že tvou důvěru v nás vloženou nezklameme :-)

                                  Aladin - Profil | St 8.4.2009 20:10:42

                                  numen >> teď mě vyhnala bouřka z ryb......konečně jsem něco nachytal........nejlepší zážitek byl kapřík kolem 35 na sedmičce biči

                                    numen - Profil | St 8.4.2009 16:55:46

                                    Fantozi (Aladin) >> Aladin >> To je jedno odkud to přišlo ,ale je to dobře . Já jsem v práci a tak mě to tu tak nesere.

                                      Aladin - Profil | St 8.4.2009 16:33:48

                                      Stanley 87 >> To kecáš, já jsem v Holešovicích a šlo to sem z Letňan:)

                                        Stanley 87 - Profil | St 8.4.2009 15:40:24

                                        Fantozi (Aladin) >> Aladin >> kde tady? Praha - Letňany mírně poprchává

                                          Červené karty: Szimona