Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NAladin - Profil | St 8.4.2009 15:39:07

Tady je normálně bouřka

    NWright - Profil | St 8.4.2009 15:24:54

    Shu-lin >> jenom se zkušebně zeptám...dostaneš se k tomu ještě letos?

      NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 8.4.2009 15:23:54

      šuli: hmmm, doba je zlá...

      ad ajs) právě tomu dej prioritu, aby se vrátil dřív. jinak z tý estrelly zblbne :-)

        NShu-lin - Profil | St 8.4.2009 15:21:23

        Tak mi volal Iceman,děláme na stejný zakázce.Čeká na dodání toho co mě leží na stole a vůbec na to nemám čas.Asi tam bude muset zůstat dýl:-)))

          NShu-lin - Profil | St 8.4.2009 15:09:10

          Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD >> Maj se jak se na tuhle dobu sluší a patří.Máňa je pořád doma,buď nařízenou dovolenou nebo na 60%.Pavel je v lese od rána do noci a sotva už je viditelnej,má dole tak 15kg.Ale splávek má pořád dobrej jak jsem se včera přesvědčil:-))

            NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 8.4.2009 15:05:16

            šuli: hele, na tohle téma já radši vtipkovat nebudu :-))
            ale jinak souhlas :-)
            co pavel a máňa? jak se mají?

              Nnumen - Profil | St 8.4.2009 14:40:18

              Shu-lin >> Dyť by ho pak odnesla vo da,až by v broďákách vlezl do vody. Již si viděl muškaře hubeného? se podívej do sekce hmyzáků.

                NShu-lin - Profil | St 8.4.2009 14:35:58

                Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD >> Po těhlech dietách ale asi nezhubne:-))

                  NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 8.4.2009 14:29:49

                  šuli: tam má ještě diety a to je lepší :-)

                    NShu-lin - Profil | St 8.4.2009 14:24:36

                    Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD >> Tak kvůli tomu nemusí do Španělska ne?:-))

                      NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 8.4.2009 14:22:55

                      šuli: to nevim, ale prej si tam 1 mega ročně vydělá :-)

                        NShu-lin - Profil | St 8.4.2009 14:09:38

                        Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD >> A nedělá náhodou ve firmě Mega a.s. ve Stráži pod Ralskem?

                          NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 8.4.2009 14:03:38

                          šuli: čističku odpadních vod, asi...

                            NShu-lin - Profil | St 8.4.2009 13:57:02

                            Nevíte někdo co Iceman v tom Španělsku dělá za projekt?

                              NWright - Profil | St 8.4.2009 13:08:51

                              numen >> pozoruji zásadní změny somatické stavby těla, to je pravda...Oči jsou ještě ok, stále jsem tuším víceméně bělochem...sice již budu brzy aspirantem na jedno z předních míst draftu Japonské extraligy v sumo, ale co už...

                                Nnumen - Profil | St 8.4.2009 13:04:57

                                Wright >> Nemáš z toho šikmé oči. Nebo neříkáš pořád dobry, (viz včera v práci máte na to něco dóbry).

                                  NWright - Profil | St 8.4.2009 13:01:07

                                  numen >> Byl jsem v Chině, dal jsem si skleněný nudle, pikantní polevku a zalil jsem to Plzeňským

                                    Nnumen - Profil | St 8.4.2009 12:57:47

                                    Wright >> Diatu a krizi na vás(k objedu jsem měl pečený bůček z bramborem a cibulí)

                                      NWright - Profil | St 8.4.2009 12:45:08

                                      numen: já jsem dobrý příklad... právě jsem se nacpal tak, že sotva chodím...

                                        Nnumen - Profil | St 8.4.2009 11:59:28

                                        Fantozi (Aladin) >> Aladin >> já nevím jestli nebudu muset do práce. Lidi žerou jak když bude konec světa.

                                          Červené karty: Szimona