Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Po 6.4.2009 10:36:03

čolkař: nakonec jsme skončili u hráze a tahali kapříky lehce přes 40. je to tam ale hnusný, samý bahno, odpadky, atd. už tam zase dlouho nepojedu.

    NShu-lin - Profil | Po 6.4.2009 10:26:50

    Jettys >> jettys >> To je dobrá vychytávka s tim listem na oku:-)))

      NShu-lin - Profil | Po 6.4.2009 10:25:54

      Jettys >> jettys >> U Peti se nedivim,hlavně aby fotky neviděla jeho bejvalka:-))

        Njettys - Profil | Po 6.4.2009 10:18:58

        Shu-lin >> Já když sem odjížděl tal Peťa spal a patlal taky:))

          NShu-lin - Profil | Po 6.4.2009 9:26:11

          Jettys >> jettys >> patlal mi volal včera večer,na chatě je ještě dneska,včera se mu prej ožral řidič tak nemůže domu:-))

            Njettys - Profil | Po 6.4.2009 9:17:38

            Wright >> Tak sem zjistil ty žuláky a jsou pravý

              NWright - Profil | Po 6.4.2009 9:16:13

              čolkař,zloch >> Bodré podoledne všem...
              čolkař >> co, co, co??? měl bych o něčem vědět :-)

                Nčolkař - Profil | Po 6.4.2009 9:14:23

                jettys-mistr štikař ?? Shu-lin -vazač ????? ????? dneska srandy jak o apríl,mějte se tu,jedu do Kadaně,omrknu Wrigtovo.
                Docent-jak jsi tam minule zachytal a našel jsi to dobře ?

                  Njettys - Profil | Po 6.4.2009 9:06:50

                  Shu-lin >> nazdar vazači,večer sem šópnu pár fotek:)

                    NShu-lin - Profil | Po 6.4.2009 9:04:15

                    Jettys >> jettys >> Čau mistře štikaři.

                      Njettys - Profil | Po 6.4.2009 9:02:24

                      dobré jitro wokurky

                        Nčolkař - Profil | Po 6.4.2009 8:35:27

                        Shu-lin >> Dobré ránko-
                        Shu-lin >> stylem se zatím vůbec nezabývám,jsem rád, že mouchu neuprásknu a spadne nějak do vody.Když si vzpomenu na tvé loňské valivé hody-nazval bych je "líné lemry",tak doufám že jsi se hodně polepšil.
                        Na CW se snad dostanu na podzim.

                          NAladin - Profil | Po 6.4.2009 8:25:48

                          Pěkné ráno............

                            NPvl - Profil | Po 6.4.2009 7:48:45

                            Shu-lin >> Lepší to nebude :o§) Jedině by.se to nechalo eliminovat soustavným tréningem :o§))

                              NShu-lin - Profil | Po 6.4.2009 7:46:26

                              čolkař,zloch >> čolkař >> Zajeď si na CW,podle fotky máš evidentně špatnej styl házení.


                              Dobrý ráno všem.Zjistil jsem že chlastat dva dny za sebou už neni nic pro mě,včera jsem musel najezdit 30km na kole abych ze sebe ten bordel vypotil.

                                Nčolkař - Profil | Ne 5.4.2009 21:26:08

                                numen >> to vypadá spíš jak rádiem řízenej wob než moucha,nevím jak by to RS pojala. :-)

                                  Nnumen - Profil | Ne 5.4.2009 11:21:25

                                  čolkař,zloch >> čolkař >> Zkus něco takového?
                                  Soudruzi prominou ,ukradl jsem to v muškařině.

                                    Nčolkař - Profil | So 4.4.2009 16:52:56

                                    tak já,Ohře byla dost vysoko a lehce přikalená,tak jsme alespoň vyvenčili psa a pobyli na sluníčku.Taky jsem otestoval první vlastnoručně navázaný strýmry, a je to asi tak napůl,4 choděj ve vodě slušně -ze pštrosa a 3 z orla (španělskýho) vůbec ne.

                                      Nčolkař - Profil | So 4.4.2009 16:47:33

                                      ale nepomohlo to,letos poprvé s mouchou a bezrybky jsme byli oba,jak Venda

                                        Červené karty: Szimona