Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Po 6.4.2009 13:58:53

jsem zpátky, tam venku se to nedá vydržet, kurva fix....

    NShu-lin - Profil | Po 6.4.2009 13:55:40

    Wright >> Tohle je maximum co umim,už tak se červenám.Jdu za váma.

      NWright - Profil | Po 6.4.2009 13:50:06

      Docent Srkačka ex-CT >> A já odcházím také, jdu se najíst a jestli se to tady nezlepší odejdu za Petrem Kochem, Pepou Čadkem, Docentem Srkačkou ex-CTD.

        NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Po 6.4.2009 13:47:46

        mluvíte tu sprostě a mně se to nelíbí, proto je toto můj poslední příspěvek zde na mrku. odcházím za petrem kochem a pepou čadkem.

          NWright - Profil | Po 6.4.2009 13:47:11

          Shu-lin >> děkuji, a mohl bys prosím použít nějaká ta sprostá slova?

            NShu-lin - Profil | Po 6.4.2009 13:40:28

            Wright >> Tak se doprdele nějaký sprostý slova nauč, ať ti to kurva příště nedělá problémy.To se pak na to můžem vysrat všichny a půjde to tady do hajzlu.

              NWright - Profil | Po 6.4.2009 13:29:13

              Tak mne tak napadlo, když čtu ty příspěvky v otázce cenzura na MRKu...
              Pro bulvár žádná pravidla neplatí, nebo se mýlím ? Mám za to, že v bulváru se může mluvit naprosto demokraticky jak nám huba narostla! Kuafix!
              pardon...KurvaFix!
              No a jelikož nejsem schopen použít hrubá slova, byl by tady někdo, kdo by se ujal odzkoušeti, zda cenzura platí i v Bulváru?

                NWright - Profil | Po 6.4.2009 12:48:36

                Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Demonstrativně o přelomím vejpůl :-)
                Ba ne, je to slušnej proutek, v pátek ho prubnu...

                  NAladin - Profil | Po 6.4.2009 12:36:17

                  Wright >> a co?

                    NWright - Profil | Po 6.4.2009 12:30:42

                    Fantozi (Aladin) >> Aladin >> :-), ještě jsem s ním nebyl u vody. Jak mě nepřesvědčí pojedu do Holešovic a....

                      NAladin - Profil | Po 6.4.2009 12:27:11

                      Wright >> to je ale hnusnej prut:)

                        Npatlal - Profil | Po 6.4.2009 12:26:30

                        Tak už jsem doma mistři.Včera jsem z mistrem tdntdn zpracoval 2 láhve vodky a lahev rumu a jednu basičku pívek.Dnes v práci zpracuji ty vídea a fotečky a pak dám k nahlédnutí je to hustý :-)))

                          NWright - Profil | Po 6.4.2009 11:40:38

                          Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Greyse!!! :-)

                            NWright - Profil | Po 6.4.2009 11:40:15

                            Fantozi (Aladin) >> Aladin >> ne

                              NAladin - Profil | Po 6.4.2009 11:38:22

                              Wright >> grayse?

                                NWright - Profil | Po 6.4.2009 11:36:24

                                jettys: fajn, díky
                                Aladin: už mám :-)

                                  NAladin - Profil | Po 6.4.2009 11:31:38

                                  Wright >> už máš feeder?

                                    Njettys - Profil | Po 6.4.2009 11:29:42

                                    Wright >> večer k němu jedu tak zjistim co a jak

                                      NWright - Profil | Po 6.4.2009 11:15:04

                                      Jettys >> jettys >> fakt? no bomba...Kdy si můžu přijet? A price...?

                                        Njettys - Profil | Po 6.4.2009 10:51:49

                                        Shu-lin >> jo bejvalka.......:)))

                                          Červené karty: Szimona