Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Nčolkař - Profil | So 4.4.2009 16:45:16

Ledňáček (Iceman) 31,05 >> ty jsi opravdu tažnej pták.:-)Až se konečně dostaneš na ryby,nezapomeň že nejdůležitější je nejdřív vodu pořádně přečíst...

    NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.4.2009 21:22:53

    Zdar, zdravím z Barcelony. Nevím proč sem jezdím, když koukám doma máte vedro a tady 4 den prší a je kosa :o))
    Práce moc, za týden snad letím domů. A v neděli 12 hned na ryby.
    Mějte se.

      NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 15:38:40

      NO nic, majte sa walim.

        NWright - Profil | Pá 3.4.2009 15:30:37

        Zdar homoklády, počítám, že u vody bude natřískáno, u Patlala v álejích nablito, spousta registrů vymazáno a pár ryb nachytáno...to vše za víkend...slunečný víkend!!!

          NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 14:58:49

          Shu-lin >> Pyco, nejde mi to otevrit.

            NShu-lin - Profil | Pá 3.4.2009 14:47:16

            Už vim co budu dělat příští tejden:-)
            http://www.akvarko.cz/clanky.php?str=17

              NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 14:26:32

              Jettys >> jettys >> Ja ne, ma to spinave

              vis co mas koupit, nez ke me dorazis 2x50cm/110mm a vem sebou 110 pruchodku a spodek gule

                Njettys - Profil | Pá 3.4.2009 14:15:55

                Marsip >> pujde do konkurzu a pak to koupíme:)

                  NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 14:01:11

                  Jettys >> jettys >> To si pis. Jenze pry se mnou nebude pit, uz ted je nervozni z toho, ze vynda z rybniku pouze 500kg ryb a zkrachuje. :D

                    Njettys - Profil | Pá 3.4.2009 13:54:54

                    Marsip >> to zas dostane HD kouř:)

                      NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 13:50:04

                      Jettys >> jettys >> ja se zmazu u lumase vinkem. :)

                        Njettys - Profil | Pá 3.4.2009 13:47:30

                        Marsip >> já se jak malej kluk těšim na pivo:))

                          NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 13:10:08

                          Stanley 87 >> Ja se jak malej kluk tesim na veslonose.

                            NStanley 87 - Profil | Pá 3.4.2009 13:07:36

                            Marsip >> mám 360l akvárkoa musím říct, že je to krása pozorovat jeseny a jejich rychlost oproti kojákům a karasům:-)

                              NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 13:05:37

                              Stanley 87 >> Aquarko me jeste schazi, to az na zimu. Kdyz to scitnu vse dohromady, tak neco vody do kupy dam. Ozdravovna 1200l, Zimovaci nadrz 2500l, Velke jezirko 30000l, Male jezirko 12000l. :)

                                NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 13:03:35

                                Lumas >> Si tu spravne, tady jsou "rady kapra kojaka"

                                  NStanley 87 - Profil | Pá 3.4.2009 13:02:21

                                  Mám akorát akvárko s KOYema, zlatejma karasema a zlatejma jesenama:-)

                                    NLumas - Profil | Pá 3.4.2009 13:00:15

                                    Áááá, jsem tu správně v chovatelském koutku? :-)

                                      NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 12:07:21

                                      numen >> shiro utsuri, to je pekna rybka, daruj je Lumasovi, po vylovu necha nejakou dobu rybnik vypusteny, ale pak ho napusti. :) Do auta rvat prachy nebudu, to radeji do ryb. Cim jsou vetsi, tim maji vyssi hodnotu. U auta je to k nicemu, rves penize a pak to prodas za polovic.

                                        Nnumen - Profil | Pá 3.4.2009 12:03:47

                                        Já chci barevné,čím vís barvy tím víc adidas. Líbí se mi i černá z bílou.Bohužel ,jsem kupoval auto a tak jezero na zahradě (přírodní) bylo odsunuto. Což mě limituje. Musím zas pár ryb zase rozdat. již jsem dal nějaké barevné karasi po známých. Vyberu si zas jen z mladejch. Horší je že ty řádkáči mi nějak vyrostli a ty se mi nechtěj rozdat,pustit je do chovného by byl hřích.

                                          Červené karty: Szimona