Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 11:52:38

numen >> Odchovane ryby v cechach ma pekne Stech z CB. Ty pekne si nechava a AAA vozi do Rakouska ci Nemecka. Sezenes u nej pekne A, ale spis jednobarevne. Pred 3 tydny jsem si od nej privezl 27ks (10-15cm) ginrin chagoi, asagi, showa, hariwake, atd. Uvidim co z toho vyroste, Do tri let vetsinou meni barvy (vetsinou ztraci), tak se z toho neco povede. Ma tam i velke jednobarevky kolem 40-50cm do 1200kc.

    Nnumen - Profil | Pá 3.4.2009 11:10:53

    Marsip >> Mám odsud ,ale vybíral jsem . Tři se povedli dva mi změnili trochu barvu.Jesetery mi odnesla straka(40cm,viděl jsem jí). Pak mám pár karasů od modrý po žlutou,všelijaké,výběr z mého výtěru a pár řákovejch kapříků.

      NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 10:53:45

      Shu-lin >> jo jo, jako normalni kapr, obcas treba nejaky svetly flek.

        NShu-lin - Profil | Pá 3.4.2009 10:49:27

        Marsip >> Píšeš že z vykulenýho plůdku je pouze 20% barevných.To ti ostatní mají barvu jako původní divoká forma nebo jakou?

          NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 10:46:43

          Shu-lin >> Coze?

            NShu-lin - Profil | Pá 3.4.2009 10:43:14

            Jettys >> jettys >> Včera jsem dělal tohle http://www.akvarko.cz/clanky.php?str=66.
            Jestli chceš tak mi jeden trs Riccie zůstal.

              NShu-lin - Profil | Pá 3.4.2009 10:41:08

              Jettys >> jettys >> Ten největší:-))

                Njettys - Profil | Pá 3.4.2009 10:40:14

                Shu-lin >> budeš mít velkej vezírek?:)

                  NShu-lin - Profil | Pá 3.4.2009 10:39:23

                  Marsip >> A jakou maj barvu když nejsou barevní?

                    NShu-lin - Profil | Pá 3.4.2009 10:39:05

                    Jettys >> jettys >> Moje velkovezírstvo dorazí asi v pět.

                      Njettys - Profil | Pá 3.4.2009 10:37:02

                      Shu-lin >> v kolik dorazí tvoje maličkost?

                        NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 10:19:37

                        numen >> UV sice likviduje bakterie, ale ne uplne, to by jsi tam musel mit ozon. Mas origo japonce, nebo ryby odchvoane v CR? U japoncu je problem, ze jsou od malicka drzeni defuckto na dezinfekcni vode a pak kdyz se privezou a nasadi do nasich vod, obycejnych chovatelu, netrva dlouho a neco hned chytnou. Nemaji vybudovane, zadne obranne latky. Proste napicu. :)

                          Nnumen - Profil | Pá 3.4.2009 10:02:35

                          Marsip >> Já tam mám i Uv lampu. A žádná ryba pryč nepřišla.

                            NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 10:01:54

                            Shu-lin >> Vim, taky je okolo toho starosti jaxwin. Ale pohled na mazliky jak papkaj z ruky vse vynahrazuje. Tedko se mi jedna Mathylda v Kohaku vytre, tak jestli se povedou nejaky pekny, budu nabizet na jare rybky kolem 15-20cm do 300kc podle kvality vybarveni. Kdyz vemes, ze z celkoveho vykuleneho pludku je barevnych ryb pouze 20%, je to masakr.

                              NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 9:59:38

                              numen >> Kysele prostredi je tak akorat na vselijake nemoce, bakterky, plisne a tak. Tomu se vyvarovavam jako prvni.

                                Nnumen - Profil | Pá 3.4.2009 9:48:56

                                Marsip >> Já zkoušel zkyselit vodu ,ale to mi přestávali růst některé rostliny.

                                  NShu-lin - Profil | Pá 3.4.2009 9:24:56

                                  Marsip >> Ty pyčo to sou pálky.Zlatý neonky za 10kč:-)

                                    NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 9:19:08

                                    Shu-lin >> Alca nevi nic, ale koupila mi (vanoce+narozeniny) tuhle> http://www.nishikigoi.cz/katalog/cz/nishikigoi_1/sansai_24/produkt/hi-utsuri ale mel jsem ji za trochu jinou cenu

                                      NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 9:09:50

                                      numen >> Jsou dva zpusoby, budto nasadis hodne ryb a ony diky zravostni ryvalite zerou i rasy, ale zase nestiha filtrace. Ja proti nim nedelal nic. Jednou za tyden jsem je sjel takovou tou sterkou na bazen a po dvou dnech je vyndal z podkartacu. Ted budu testovat pripravek> http://www.jezirka-eshop.cz/206-0-443-KATA-Algae-Away-300-g.html?what=detail

                                        Nnumen - Profil | Pá 3.4.2009 9:02:36

                                        Marsip >> Ty si věčí cvok než li já. To bych za rybu nedal. Jinak co děláš proti řase v jezírku.

                                          Červené karty: Szimona