Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NShu-lin - Profil | Pá 3.4.2009 9:00:10

Marsip >> A kolik si myslí Alča že stojí?:-))

    NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 8:55:51

    Shu-lin >> Neni, showa 5 tridy

      NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 8:53:59

      numen >> Nisai / Showa doitsu 35cm 6500kc

        Nnumen - Profil | Pá 3.4.2009 8:53:17

        Marsip >> Kolik koštuje?

          NShu-lin - Profil | Pá 3.4.2009 8:47:13

          Marsip >> Neni to už moc barevný?:-))

          Vidíš,kdyby jsi byl lepší dohazovač,tak jsi mohl mít klid od ségry a mi od Dufínovo fotek s kaprama:-))

            NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 8:34:19

            tak budu mit novou rybisku. :)

              NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 8:32:34

              Shu-lin >> Je patek, mam to na haku, stehuju se na barak a budu tam cely tyden. :) Pracovni dovolena. Nejlepsi je, ze se segrou nepocitala ani Alca, jednoduse se prisrala.

                NShu-lin - Profil | Pá 3.4.2009 8:28:43

                Marsip >> Je na čase simulovat neplánovanou odstávku vody a popřípadě výpadek elektriky:-)

                  NMarsip - Profil | Pá 3.4.2009 8:26:11

                  Pssst,

                  z cisteho nerozumu jsem kyvl na to, aby si Alca vzala domu na tri dny tchyni. Jsem nevyspalej, celou noc chrapala i skrz zavreny dvere. Ke vsemu se prisrala i jeji segra. Si myslej, ze jsme nejaka ubytovna ci co.

                    NShu-lin - Profil | Pá 3.4.2009 8:09:01

                    Ty woe co tady řvete šulini...

                    Jsem dneska zaspal,o to půjdu dřív domu:-)

                      Ndasty carp - Profil | Pá 3.4.2009 7:59:29

                      Jettys >> jettys >> Přesně tak,,vstávat a cvičit

                        Njettys - Profil | Pá 3.4.2009 6:44:52

                        jinak koukejte vstávat ,kůže líný

                          Njettys - Profil | Pá 3.4.2009 6:44:29

                          patlal >> tak to cca snad přijedu pozdějc:)

                            Npatlal - Profil | Čt 2.4.2009 22:51:22

                            Jettys >> jettys >> cca v 13.00 snad :-)

                              NAladin - Profil | Čt 2.4.2009 21:52:02

                              numen >> no, moc mě od toho nedělilo:)

                                Nnumen - Profil | Čt 2.4.2009 21:47:37

                                Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Bezrybka si nebyl,tak dobrý:-)

                                  NAladin - Profil | Čt 2.4.2009 21:21:44

                                  Tak dneska se mi na rybách vůbec nedařilo..............v podstatě nic nového.:)

                                    Njettys - Profil | Čt 2.4.2009 21:05:37

                                    patlal >> v kolik tam zejtra budete?

                                      Npatlal - Profil | Čt 2.4.2009 18:21:49

                                      Shu-lin >> Mám ty chlupy na ty klundovky ! Zdarec všem

                                        NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Čt 2.4.2009 16:29:05

                                        marsip: to zní dobře. ale aby to v době krize neskončilo vlakem na hromadnou jízdenku do banský bystrice, potom pěšky 30 km do kopce divočinou mezi hladovýma a agresivníma medvědama, takže na nějaký píchání nebudeš mít náladu. ale ti, co přežijou, budou zocelený a nerozlučný team...to zas jo.

                                          Červené karty: Szimona