Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Nnumen - Profil | St 1.4.2009 21:16:48

Fantozi (Aladin) >> Aladin >> kde jsi byl?

    NAladin - Profil | St 1.4.2009 21:16:16

    numen >> u nás to dneska vypadalo pěkně, větší ryby se ukazovaly, ale nějak jsem je nepřiměl k záberu

      Nnumen - Profil | St 1.4.2009 21:14:51

      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Já si myslím , že to půjde,jen si zítra napíšem kam a v kolik.

        NAladin - Profil | St 1.4.2009 21:12:45

        numen >> jak to vidíš zítra s rybama?

          NAladin - Profil | St 1.4.2009 21:12:12

          numen >> měl jsem v ruce heavy a přišel mi jemnější něž Greys.......má tam i Medium, ale to měl vzadu ve skladu.

            Nnumen - Profil | St 1.4.2009 21:10:20

            Wright >> když je cejn stříbrnej a má 60cm,znamená to ,že je to mladá ryba. Hold máte úživnou vodu. Já měl letos pár k 60cm a již byli zlatí.

              Nnumen - Profil | St 1.4.2009 21:08:44

              Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Middy je krásná,váhal jsem nad ní taky,ale chtěl jsem něco jemnýho ,lehkýho,parabolickýho.

                NAladin - Profil | St 1.4.2009 20:38:40

                Tak jsem se vrátil od vody kde jsem pokřtil jsem bič pár rybama.

                  Njettys - Profil | St 1.4.2009 20:07:46

                  patlal >> won se na nás snad vysere a nepřijede

                    Ndasty carp - Profil | St 1.4.2009 19:56:28

                    Wright >> Je to požitek na něj lapat opravdu

                      NWright - Profil | St 1.4.2009 19:53:14

                      Dastycarp: mnam! To je von, meho srdce zampion!

                        Ndasty carp - Profil | St 1.4.2009 19:51:35

                        patlal >> Bohužel Jiříku,,asi to neklapne,,,nic neslibuji a sere mě to a dost...Ani nevíš jak,,,

                          Npatlal - Profil | St 1.4.2009 19:49:11

                          dasty carp >> nesééééééééééééééééééér :-(

                            Ndasty carp - Profil | St 1.4.2009 19:42:38

                            patlal >> Jo ale naskytl se problém,,,nic neslibuji,,jsem z toho na nic..

                              Npatlal - Profil | St 1.4.2009 19:40:30

                              dasty carp >> Neser hovne,musíme chlastat tedy diskutovat od pátku,tdntdn si to taky zařídil .-)
                              nemám žádná krmítka na fídr .-(

                                Ndasty carp - Profil | St 1.4.2009 19:38:31

                                Jettys >> jettys >> Uvidím jak vše dopadne maximálně až v sobotu,,,ale nevímm

                                  Njettys - Profil | St 1.4.2009 19:32:29

                                  dasty carp >> koukej dovalit at můžem ...........šuliho:))

                                    Ndasty carp - Profil | St 1.4.2009 19:30:29

                                    Jettys >> jettys >> Vem já nevím zda dorazím,,když jo vezmu ti ukázat klenot mezi Feedry,,Greys,,ha ha

                                      Njettys - Profil | St 1.4.2009 19:27:52

                                      dasty carp >> ty wokurko mám vzít v pátek svůj fídr abys viděl pořádnej prut?:)

                                        Ndasty carp - Profil | St 1.4.2009 19:25:54

                                        Jettys >> jettys >> Ty rajče nic lepšího jsi v ruce neměl a to neber tu ohánku co ti visí mezi stehny....

                                          Červené karty: Szimona