Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Njettys - Profil | St 1.4.2009 19:14:41

dasty carp >> k rajčatum dobrej:)

    NWright - Profil | St 1.4.2009 16:11:03

    dasty carp >> neodpověděl jsi mi, co máš za typ toho Greyse?

      Ndasty carp - Profil | St 1.4.2009 15:45:25

      Shu-lin >> Drbou už dlouho

        NMarsip - Profil | St 1.4.2009 15:11:51

        Shu-lin >> To jsi nemel psat. :))) Jestli budete potom chlastat, tak jettysovi vypustte benzin z motorovky, jinak sebou ber kameru, protoze bude velka sance na natoceni dvojky "tndndtndntnd masakr motorovou pilou" :)

          NShu-lin - Profil | St 1.4.2009 15:00:35

          Jettys >> jettys >> V kolik v pátek dorázíš? Teď mi volal ten okurek a řikal že v pět pojedem do panskýho s motorovkama pro dříví.

            NShu-lin - Profil | St 1.4.2009 14:58:33

            Wright >> U nás už berou:-))

              Njettys - Profil | St 1.4.2009 14:47:37

              Marsip >> prej po něm chtěl striptýz:)

                NMarsip - Profil | St 1.4.2009 14:42:43

                Fantozi (Aladin) >> Aladin >> A co ti vsechno napovidal? Nechtel si s tebou zapichat? Vyvoj jde stale kupredu, koukam...

                  NWright - Profil | St 1.4.2009 14:38:53

                  Fantozi (Aladin) >> Aladin >> ok

                    NAladin - Profil | St 1.4.2009 14:20:31

                    numen >> teď jsem měl na krámě v ruce feeder Middy 3g Heavy a musím říct, že mě hooodně oslovil i proti Graysovi.

                      NAladin - Profil | St 1.4.2009 14:17:47

                      Wright >> až budeš mít chvilku tak mi zavolej.

                        Njettys - Profil | St 1.4.2009 13:14:36

                        Shu-lin >> ok budu tam

                          NWright - Profil | St 1.4.2009 13:07:36

                          Marsip >> jo když chceš budovat, buduj...Oni ti to děti spočítaj.... :-)

                            NWright - Profil | St 1.4.2009 13:06:42

                            numen >> osobně jsem vytáhl včera jednoho, ale nebyl to zlaťák. Měl něco kolem 60cm a byl ještě stříbrnej. Ty největší jsou dozlatova, to je nádhera když ho máš na klacku a čekáš a čekáš a najednou zlatej záblesk...krasavci. Počítám, že velikonoce jsou ten správnej termín na tyhle krasavce!!!

                              NMarsip - Profil | St 1.4.2009 13:02:21

                              Wright >> Ja mam dofcu cely pristi tyden. Zlate pisky a malta. Opet... :((

                                Nnumen - Profil | St 1.4.2009 12:58:44

                                Wright >> Již berou lopaty?

                                  NWright - Profil | St 1.4.2009 12:55:10

                                  Včera večer jsem na chvilku zajel na řeku, parádně jsem si zachytal. Uvažuju o dovolené, počasí nádherný ryby berou....

                                    NWright - Profil | St 1.4.2009 12:38:16

                                    Aladin: ok, ale myslím si, že bude shodná

                                      NShu-lin - Profil | St 1.4.2009 12:28:47

                                      Jettys >> jettys >> V Háji.

                                        Červené karty: Szimona