Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Stanley 87 - Profil | Čt 2.4.2009 10:20:18

Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Tak to mě přešla chuť :-b

    Aladin - Profil | Čt 2.4.2009 10:17:06

    Stanley 87 >> klidně si kup koblihu s nugátem....a nebo si kup teplej jablečnej koláč:))))))))

      Stanley 87 - Profil | Čt 2.4.2009 10:13:29

      Shu-lin >> Když se nad tím zamyslím, tak to Aladin myslel opravdu dobře:-)

        Shu-lin - Profil | Čt 2.4.2009 10:11:23

        Stanley 87 >> Tak si kup slanej preclík.Ovšem Aladinovo návrh s koblihou je lepší,můžeš z ní vylízat spoustu dobrot:-)

          Stanley 87 - Profil | Čt 2.4.2009 9:39:10

          Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Já na sladký nejsem :-)

            Aladin - Profil | Čt 2.4.2009 9:38:02

            Stanley 87 >> tak si jdi koupit koblihu:)

              Stanley 87 - Profil | Čt 2.4.2009 9:28:34

              Shu-lin >> K tomu snídaňovému menu: Já mám ještě hlad:-)

                Wright - Profil | Čt 2.4.2009 9:21:01

                Shu-lin >> není čas na blbosti...

                  Shu-lin - Profil | Čt 2.4.2009 9:04:54

                  Wright >> Co je na Letné?

                    Aladin - Profil | Čt 2.4.2009 9:04:20

                    Wright >> ok, dej vědět

                      Wright - Profil | Čt 2.4.2009 9:01:20

                      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> plánuju, že jo, ale to uvidím až bude kolem 11:30 jak se to vyvrbí :-)

                        Aladin - Profil | Čt 2.4.2009 8:59:40

                        Wright >> pojedeš v poledne k BB?

                          Aladin - Profil | Čt 2.4.2009 8:59:26

                          Shu-lin >> to je smůla, já jsem zrovna dosnídal:)

                            Wright - Profil | Čt 2.4.2009 8:56:57

                            Bodré podoledne,
                            Šuli: to co má v těch šortkách bylo k vidění v počtu 11 kusů na letné...a rozhodně to tak pěkně nevypadalo...

                              Shu-lin - Profil | Čt 2.4.2009 8:41:16

                              Něco k snídani.

                                Shu-lin - Profil | Čt 2.4.2009 7:57:48

                                Zduř.

                                  Aladin - Profil | Čt 2.4.2009 7:48:29

                                  Zdar

                                    Aladin - Profil | St 1.4.2009 21:33:57

                                    numen >> zítra si dámě vědět.

                                      numen - Profil | St 1.4.2009 21:20:53

                                      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> tam co jezdím je to menší ,ale podobný. Nebo pak jezero žernoseky.

                                        Aladin - Profil | St 1.4.2009 21:19:56

                                        numen >> na velkým Nučnickým labíčku

                                          Červené karty: Szimona