Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Marsip - Profil | Út 13.2.2007 8:53:22

Aladin: 50 euro (49.90) :)))

    Děda Gandalf - Profil | Út 13.2.2007 8:50:48

    Aladin : Čekal jsem zda do toho jdeš. Beru.

      jettys - Profil | Út 13.2.2007 8:48:55

      a šuli bere ten poslední:))

        Aladin - Profil | Út 13.2.2007 8:45:19

        marsip:pytel vemu.......rozdělíme se s Gandalfem

          Marsip - Profil | Út 13.2.2007 8:43:01

          Šuli: Bez a pospěš si... Jettys si bere pytel :)

            Dr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 8:41:37

            Marsip:VMP

            Jsou s dirkou nebo bez?

              jettys - Profil | Út 13.2.2007 8:38:31

              Marsip -já si vemu

                Děda Gandalf - Profil | Út 13.2.2007 8:36:15

                Aladin : Jasně, vezmi Jirku a přijeďte. Zajistím červy a to by bylo, aby nebylo.

                  Marsip - Profil | Út 13.2.2007 8:35:37

                  Šuli: DDP

                  Hele pinďouři, wobjednal jsem si v DEU přes Lumase 100kg rybích pelet 20mm, ale uživím jich pro nedostatek financí jen 50kg. Sice se nic nestane, pokud Lumas odebéře 50, ale je to objednané a cena 56kč za kilo myslím fajn. Je to po 25kg pytlech. Nechcete někdo?

                  Objednávky směřujte na Lumase...

                    Aladin - Profil | Út 13.2.2007 8:32:54

                    Šuli:jsem ti dal taky hlas a zachvíli odhlasuje celá naše účtárna...:)

                      Dr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 8:30:21

                      Marsip:Už jsem přečet tvůj článek.Móóóc hezký.
                      Jenom příště až budeš někomu radit aby používal rukavice tak by jsi měl jít příkladem.Podle fotky nejdeš:-)))))

                        Dr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 8:28:14

                        Marsip:Neboj,už píšu globální e-mail pro celej siemens ČR.:-)))

                          Marsip - Profil | Út 13.2.2007 8:20:33

                          Šuli: Jseš zase jen čtvrtý... K dělej s tím něco! :)))

                            Dr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 8:14:44

                            Buenos dias kamarádi.....

                            Gandalf:Buď v klídku,je nová doba plastů a gumy.Dobám kdy jsi si doma šlemoval ovčí střívka už dávno odzvonilo:-)))

                              jettys - Profil | Út 13.2.2007 8:10:17

                              gut mórgn bumbáre

                                Aladin - Profil | Út 13.2.2007 7:53:05

                                Gandalf:když vidím předpověď počasí, tak snad o víkendu pojedu na kapry......:)

                                  Aladin - Profil | Út 13.2.2007 7:51:40

                                  marsip:já myslím, že spíš dostanu na víkend červenou..:))

                                    Marsip - Profil | Út 13.2.2007 7:49:40

                                    Aladin: Dej jí žlutou kartu, pak tě pustí. :o)

                                      Aladin - Profil | Út 13.2.2007 7:48:21

                                      Gandalf:já spíš musím ukecat manželku:)) Ještě uvidíme, jak se bude vyvýjet počasí. Nebude ti vadit, když bych sebou vzal Jirku?

                                        Děda Gandalf - Profil | Út 13.2.2007 7:46:43

                                        Aladin : Já jsem pro. Pikříkem bych to mohl zvládnout. Ukecej Icika.

                                          Červené karty: Szimona