Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NAladin - Profil | Út 13.2.2007 9:22:37

jettys:si říkal, že jeden pytel zmok........

    NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 9:21:53

    jettys:Sme si to rozmysleli.

      Njettys - Profil | Út 13.2.2007 9:20:09

      šuli -si děláš prdel chtěli ste každej pytel!!!!!!!!!!!!!!!!!

        NAladin - Profil | Út 13.2.2007 9:19:43

        Šuli:já se bez syrovátky obejdu.......)

          NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 9:18:34

          Aladin:Já ti taky něco nabízim..:-)

            NAladin - Profil | Út 13.2.2007 9:16:35

            Šuli:bys měl bejt rád, že ti něco nabízím........)

            marsip:vem to všechno, my se podělíme.....

              NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 9:14:55

              Aladin:Chceš nějakou syrovátku? Já 15kg a ty s Gandalfem 10....:-)

                NAladin - Profil | Út 13.2.2007 9:10:44

                Šuli:dáme ti 10kg a 15 si rozdělíme s Gandalfem.

                  Nvasek - Profil | Út 13.2.2007 9:09:43

                  Zdar bulvy. tak musím vyzkoušet jestli mi to maká i v zaměstnání. Než jsem se vymarodil mám tu novej komp s LCD obrazovkou , asi budu muset marodit častěji , jen mám obavy aby tu pak neseděl i někdo jiný na mém křesílku:o)

                    Njettys - Profil | Út 13.2.2007 9:07:49

                    šuli -jasně,proto je mi to divný

                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 9:07:30

                      Pánové, v pátek odjíždím na vázací víkend za HK, tudíž na akci M nebudu. Co třeba za týden?

                        NMarsip - Profil | Út 13.2.2007 9:06:27

                        šuli: K, mohl jsi něco vyhrát! :))

                          NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 9:06:13

                          jettys:A už ti napsal robot-carpkibork?

                            NMarsip - Profil | Út 13.2.2007 9:03:20

                            Aladin: Kdo si z tebe dělá prdel?

                              NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 9:00:09

                              jettel:Před chvilkou.

                                Njettys - Profil | Út 13.2.2007 8:59:02

                                Šuli -a kdy si hlasoval moje hlasy se ještě nezapočítaly

                                  NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 8:58:09

                                  Takže už na mě nezbylo?:-/

                                    NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 8:56:57

                                    jettys:Já mu dal hlas...:-)

                                      Njettys - Profil | Út 13.2.2007 8:55:48

                                      Marsip -sis dal hlas??:))

                                        NAladin - Profil | Út 13.2.2007 8:55:24

                                        marsip:??? Nedělej si ze mě prdel)

                                          Červené karty: Szimona