Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Aladin - Profil | Út 13.2.2007 7:42:06

Zdar Bulvy)

Ice, Gandalf:co myslíte o tom M? Nechcete to tam v tomhle počasí vyzkoušet?

    Děda Gandalf - Profil | Út 13.2.2007 7:40:12

    Ice : Nazdárek. Mám tam několik nepovedených olov. Pro tebe budou dobrý..))

      Ledňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 7:37:30

      Bodrý den.

        Děda Gandalf - Profil | Út 13.2.2007 7:14:25

        marsip : Šuli snad už někdy chytil nějakého kapra ? Co tady poslední dobou čtu, tak čekám kdy chytne něco jného...-)))
        p.s. už jdu poslat hlas

          čolkař - Profil | Út 13.2.2007 5:59:24

          Dobré ránko, bulvy-Aladin, Dr.Mengele a spol.-na víkend se můžem domluvit, ale ten turnaj kvůli nám nepřesunou, měli by jste trochu měřítko jak to hrajete oproti ostatním.tulo-dobrý, zasmál jsem se, jen do Marsipa, on je bezdětnej tak radí ptákoviny.
          Wamp-hezkej fór, tenhle od Renčína ani neznám, pustím ho dál.

            jeden2 - Profil | Út 13.2.2007 5:30:57

            lidi dobrý, jsem rad že jsem to tu našel.konečně místo,kde se da mluvit nejen vazne. diky

              vasek - Profil | Po 12.2.2007 21:47:10

              Ledňáček: fotky perfektní díky moc už to peru do inzerce :o)

                Wamp - Profil | Po 12.2.2007 21:37:37

                Tak tady je taky něco do bulvárku - a je to i tematické...

                  Marsip - Profil | Po 12.2.2007 21:31:52

                  Celý Bulvár na carpwebu samozřejmě hlasuje pro Šuliho kapříka!!! :))))

                    Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 12.2.2007 18:54:07

                    Vašek: co fotky, dobrý?
                    Gandalf: budweš mít pár kousků pro mě?

                      tulo - Profil | Po 12.2.2007 18:48:41

                      Marsip-muj 6ti lety syn ti moc děkuje za tu radu s tím legem.Prej ještě jednou něco takoveho poradiš fotřikum tak si tě za 12 let najde)))"::

                        Gandalf děda - Profil | Po 12.2.2007 18:37:11

                        Zpráva pru bulvy. Dopledne budu Děda Gandalf a odpoledne Gandalf děda. Doma mě to jinak nechce přihlásit. Musel jsem se zaregistrovat znova.

                          Gandalf děda - Profil | Po 12.2.2007 18:30:47

                          Marsip : Ten návod na olova máš fakt pěkně udělanej. Podle toho si to může udělat každej trouba. S tou stavebnicí je to bomba. Mě to dalo víc práce, ale už odlévám.

                            Pvl - Profil | Po 12.2.2007 17:03:21

                            Roman C : zdar , a co jim asi taky, jiného zbývalo :o§)))))))))

                              vasek - Profil | Po 12.2.2007 16:59:30

                              Roman C.: to víš mladý přizpůsobivý kluci :o))

                                Roman C. - Profil | Po 12.2.2007 16:22:04

                                tak vidim ze jste se i v novym bulvaru pekne zabydleli, tak to ma byt :-)

                                  jettys - Profil | Po 12.2.2007 15:17:59

                                  Marsip -pošli mi nějaký foto ze slovenska

                                    jettys - Profil | Po 12.2.2007 15:14:49

                                    Marsip -seš těhotnej že máš termín?

                                      Marsip - Profil | Po 12.2.2007 15:12:45

                                      Šuli: Termín je přelom Února a Března, kdyžtak se můžem domluvit tady na termínu...

                                        Aladin - Profil | Po 12.2.2007 14:39:16

                                        čolkař:já to neumím. Myslel jsem, že si půjdem zahrát jen tak sami. Ostudu si někde na turnaji fakt dělat nechci........)

                                          Červené karty: Szimona