Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NP!F - Profil | St 6.8.2014 23:50:48

ivanv 25,59 >> zaciname o 25:00, prinesiem balalajku a Ivana co na nu vie hrat.

    Nabcdddd - Profil | St 6.8.2014 23:50:16

    P!F >> to by dopadlo...

      Nivanv 25,59 - Profil | St 6.8.2014 23:44:19

      P!F >> 29.2.2015

        NP!F - Profil | St 6.8.2014 23:42:57

        Bodkacik >> ano. 22.13. 2014.

          NBodkacik - Profil | St 6.8.2014 23:24:02

          Bude sa robit nejaky zraz v ramci Slovenského jadra?

            N85 32 56 - Profil | St 6.8.2014 14:31:39

            Ahoj číta tu niekto z mo srz Ružomberok?Potrebujem mele info :) ak ano tak SZ

              Nabcdddd - Profil | St 6.8.2014 8:25:22

              P!F >> dobre, ze idu.... ajtak tu len *urvili ceny

                Nabcdddd - Profil | St 6.8.2014 8:24:37

                poldeci >> ak by teraz nebodaj nejaky rus niekoho zbil alebo zastrelil tak aj to hodia na sankcie... :-/

                  NP!F - Profil | St 6.8.2014 8:16:59

                  abcdddd >> Napis rovno ze si ich vystval zo slovenska a tie cerpacky radsej rozdali!

                    Npoldeci - Profil | St 6.8.2014 7:56:53

                    abcdddd >> tiež sa smejem tej novinárčine...dobré je aj "skrachovali 4 ruské cestovky,sankcie udreli naplno!"

                      Nabcdddd - Profil | St 6.8.2014 7:49:42

                      Orion24 >> :-( asi sa rozplacem... odchod Lukoilu nema absolutne nic spolocne so sankciami EU voci Rusku. Odchadzaju aj z CR a HU predali cca 100 stanic. Takyto deal je minimalne na pol roka dohodnut.

                        NCardinal - Profil | Út 5.8.2014 21:55:03

                        .. včera ani ťuk, dneska ani ťuk, tak som si ťukol 2x kalvados.:-)))) Vinetúúúúúú

                          Nkura11 - Profil | Út 5.8.2014 16:21:34

                          pace >> este mozno na odlov havede zo strbskeho.. ale koli obtiahnutym chlapom ?? no neviem..

                            Nivanv 25,59 - Profil | Út 5.8.2014 14:16:10

                            pace >> nestacila by fk rimavska sobota?

                              Npace - Profil | Út 5.8.2014 13:57:53

                              ivanv 25,59 >> ta az taky fanda nie som.....jedine ze by Tottenham dosiel:) abo Ňujork Džajents do Kassa varosa

                                Nivanv 25,59 - Profil | Út 5.8.2014 13:54:05

                                pace >> idem na strbske. ides aj ty?

                                  Nabcdddd - Profil | Út 5.8.2014 13:43:43

                                  Hamon >> najsamlepsi

                                    NRasto. - Profil | Út 5.8.2014 13:17:21

                                    Hamon >> spravny ked ide pak na trojnozku

                                      Npace - Profil | Út 5.8.2014 13:16:25

                                      tak Sagan nakoniec asi k Rusovi.....zevraj to oznamia na okolo Polska ked bude etapa na Strbskom