Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nabcdddd - Profil | Čt 7.8.2014 9:25:57

Orion24 >> pnu. vcera pli. grandiozne som prechytal dvoch tazkarov s cervami. normalne mi tie dve metrovecky zavideli. :-)

    Nabcdddd - Profil | Čt 7.8.2014 9:25:11

    vanuz >> nehadam sa... je mi to sumak kto tu ako dlho caka na prepal :-)

      NOrion24 - Profil | Čt 7.8.2014 9:23:11

      abcdddd >> chodia tu ocumovat ci pnu

        Nvanuz - Profil | Čt 7.8.2014 9:22:34

        abcdddd >> no on tu bol, ked si tu ty este nebol, a ked este ani mrk nebol :)

          Nabcdddd - Profil | Čt 7.8.2014 9:21:16

          3stan >> observer? 207x v oblibenych a aktivne prispieva 20 ludi?

            Nabcdddd - Profil | Čt 7.8.2014 9:20:31

            doktor multiplikator >> j.sladkay - 7.8.2014 8:14:04 >> jutub to be streamovat...

              NP!F - Profil | Čt 7.8.2014 9:19:31

              3stan >> To samozrejme ano, mas o hodne viac vlasov :o)))

                N3stan - Profil | Čt 7.8.2014 8:31:14

                P!F >> mozem za to,ze vyzeam lesie ako ten zubac

                  NP!F - Profil | Čt 7.8.2014 8:20:16

                  3stan >> Nemam, si to pretentonc, uz k tomu nemam pristup...

                    N3stan - Profil | Čt 7.8.2014 8:19:07

                    P!F >> ja som ludomil,kamaratim s kazdym. Ale aj tak mam na haku stretavky,tam je kazdy mudry az velmi. Btw nemas nahodou 6l tlakovku?

                      NP!F - Profil | Čt 7.8.2014 8:17:25

                      doktor multiplikator >> j.sladkay - 7.8.2014 8:14:04 >> Tak tak. A na prednej strane bude 3stan so zubacom.

                        Nj.sladkay - Profil | Čt 7.8.2014 8:14:04

                        P!F >> ano, o treningu sa zmienia urcite aj v sl. rybarovi a markiza to bude davat v prenose pocas hlavnych sprav ako udalost tyzdna

                          NP!F - Profil | Čt 7.8.2014 8:08:06

                          doktor multiplikator >> j.sladkay - 7.8.2014 8:05:43 >> verim ze druzstvo svidniku trenuje uz teraz, napriek tomu, ze sa ziadny zraz neplanuje. Idu na istotu.

                            Nj.sladkay - Profil | Čt 7.8.2014 8:05:43

                            P!F >> no pockaj a kto bude trenovat? predsa zraz bez treningu, nem podla reguli :)

                              NP!F - Profil | Čt 7.8.2014 8:04:03

                              3stan >> To by bol najmensi problem zrazu SJ... Poniektori ucastnici by dorazili 3 dni dopredu ako na ligu a kopali by zakopy, iny by zase stavali tribunu, aby na vsetko dobre videli :o)

                                Nj.sladkay - Profil | Čt 7.8.2014 8:03:33

                                poldeci >> :)

                                  N3stan - Profil | Čt 7.8.2014 8:01:14

                                  abcdddd >> bodkacika registrujem uz pekne dlho,to ze sem nepise neznqmena,ze sa nepozna s tunajsimi rybarmi.

                                    Nabcdddd - Profil | St 6.8.2014 23:59:41

                                    poldeci >> bojim bojim...

                                      Npoldeci - Profil | St 6.8.2014 23:54:27

                                      abcdddd >> tak ty by si dopadol určite ,ak by prišli všetky klany ))

                                        Nabcdddd - Profil | St 6.8.2014 23:51:21

                                        Bodkacik >> 5 zapisov a uz by si siel na zraz :-)