Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NHamon - Profil | Út 5.8.2014 13:14:31

Uchop ryby v moj lov je spravny? Co myslite?

    NRasto. - Profil | Út 5.8.2014 12:59:17

    ked lapim dravca ktoreho chcem zobrat dostane klepeto cez hubu...sietku na dravce nenosim...ked skoncim lov klep vykuchat a hotofka...

      Nklobukson - Profil | Út 5.8.2014 12:49:46

      kura11 >> šak určite, nie som odborník...vravel mi to človek, ktorý žije s rybami od malička, je hospodár, dá sa povedať profík, niečo má preskákané čo sa týka života rýb

        Nkura11 - Profil | Út 5.8.2014 12:48:20

        klobukson >> to su ale len domnienky ktora kolko ma a sa dozije.,, ale moze byt je to ako s kazdym starym tvorom na konci svojich dni.. telo uz neregeneruje a len doziva.. potom ta aj obycajna chripka zabije.. de to u ryb a inde v zivocisnej risi..

          Nklobukson - Profil | Út 5.8.2014 12:43:29

          kura11 >> písal som staré ryba, to znamená že keď sa kaper chytá ešte niekoľko rokov, neni stará...može byť kapor, ktorý má 15kilov a je na konci života tak nemusí prežiť pustenie späť a sú ryby, ktoré majú 25kilov a majú pár rokov a prežijú niekoľko zdolaní a pustení...

            Nkura11 - Profil | Út 5.8.2014 12:41:53

            ono nie je aj niekde pisane ako sa ma prechovavat ulovok?? neviem ci je tam aj niekde lano a cez ziabre.. podla mna by s tym RS mohla daco robit..nemas pekne v sietke id do prdele, bud zabi abo pusti....

              Nkura11 - Profil | Út 5.8.2014 12:38:53

              klobukson >> neviem tie obludy sa chytavaju aj po rokoch dokonca maju mena a vyrocia chytenia a pod.. cize to s tou kyselinou berem ako somarinu

                Nklobukson - Profil | Út 5.8.2014 12:02:33

                abcdddd >> nielen sumec, ale veľa rýb pustených (kaper dtto), dostane pekne na pucku aj v sakoch...jeden múdry človek mi vravel, že dokonca kapore, trofejné,ktoré sú už veľmi staré (asi sa to týka viacerých rýb) po nahrnutí kyseliny mliečnej do krvy, aj keď ho prechovaš a pak sa akože preberie v saku po súboji a pustíš ho, do pár dní uhynie...

                  NOrion24 - Profil | Út 5.8.2014 12:02:29

                  Prešovčania....aka tecie Torysa?....

                    Nabcdddd - Profil | Út 5.8.2014 12:00:05

                    luban ca >> nova doba! v minulosti by ho asi zozrali, dnes ho doebu a pustia spat. sak chyt a pust.

                      Nabcdddd - Profil | Út 5.8.2014 11:59:13

                      vanuz >> o tom, ze je to udalost nikto nepochybuje. este vacsia vsak je ked ta ryba po foteni aj v 100% kondicii odplava. vyviazat aj odfotit sa da taka ryba v pohode. akurat ma zaraza, ze tito lempli to nevedia, co viem tak sumcov pochytanych maju dost.

                        Nvanuz - Profil | Út 5.8.2014 11:58:15

                        Orion24 >> ale uz sa to da lepsie ospravedlnit, ako ked ho idu po 3 dnoch na lane a tajtrlikovani vypustit a "darovat mu zivot"

                          Nvanuz - Profil | Út 5.8.2014 11:56:56

                          klobukson >> verim, davam sumcovi este tak rok-dva, pak zas budu kapry pekne prospievat...

                            NOrion24 - Profil | Út 5.8.2014 11:56:24

                            vanuz >> ne tak celkom ...nejaku dostojnost k rybe treba...a aj spravanie sa k nej

                              Nklobukson - Profil | Út 5.8.2014 11:55:44

                              vanuz >> málo sa púšťa sumcov naspäť čo hovorili hoši

                                Nvanuz - Profil | Út 5.8.2014 11:54:49

                                klobukson >> jaj, sak to uz je potom fuk, ked to idu zozrat,

                                  Nklobukson - Profil | Út 5.8.2014 11:53:45

                                  vanuz >> keď pôjdeš hore nad VNF, tam je uvázaných 100 sumcov minimálne

                                    Nklobukson - Profil | Út 5.8.2014 11:52:33

                                    vanuz >> čo načo...šak aby im nezdrhli...púšťať sa ich nehodlali podľa šeckého...ani nepustili čo viem

                                      Nvanuz - Profil | Út 5.8.2014 11:51:22

                                      abcdddd >> ono je to fakt udalost, chytit taku rybu, aj sa s nou vyfotit, ale zase odtal-potal ten cirkus okolo.
                                      A s tymi pomaganymi vnutornostami asi daleko nedoplaval, ale hlavne ze sa dobre fotky :)

                                        Nluban ca - Profil | Út 5.8.2014 11:50:21

                                        abcdddd >> Ľudia sú dementní...Toto je úplne to samé,jak si ľudia mobilom fotia xichty pri nejakej pamiatke,alebo atrakcii a potom sa tým chvália na fuckbúku