Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOrion24 - Profil | Pá 1.8.2014 14:33:42

klobukson >> skopiruj to cele bo to neni "zamodrene"

    Nklobukson - Profil | Pá 1.8.2014 14:31:35

    Orion24 >> nejaký zlý odkaz či čo

      NOrion24 - Profil | Pá 1.8.2014 14:28:34

      klobukson >> www.superclny.sk%252Fuser%252Fcatalog%252For%252Fcl​n-148-6.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.slovenskyrybar​.sk%252Fforum%252Findex.php%253Faction%253Dprintpag​e%253Btopic%253D85.0%3B700%3B684" target="_blank" >rel="nofollow"https://www.google.sk/search?q=drziak​+na+prut+canyon&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=​14fbU8utFKrY4QS9v4HQAg&ved=0CFQQsAQ&biw=1600&bih=76​9#facrc=_&imgdii=_&imgrc=HPD8eSKWPyX8OM%253A%3BnTwl​xFxi1aswMM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.superclny.sk%252Fuser%252Fcatalog%252For%252Fcl​n-148-6.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.slovenskyrybar​.sk%252Fforum%252Findex.php%253Faction%253Dprintpag​e%253Btopic%253D85.0%3B700%3B684

        NRasto. - Profil | Pá 1.8.2014 14:23:25

        klobukson >> zober heftovny..teraz v sumcarine bolo ako sumec urval drzak a udica s verklom aj rybou het

          Nklobukson - Profil | Pá 1.8.2014 14:20:27

          abcdddd >> máme takého kamošša?

            Nabcdddd - Profil | Pá 1.8.2014 14:19:38

            klobukson >> to su tie ktore ti kamarat ze pekne slovo vyrobi...

              Nklobukson - Profil | Pá 1.8.2014 14:15:49

              šak dajte tip, praktické skúsenosti, odporúčania

                NOrion24 - Profil | Pá 1.8.2014 14:11:49

                klobukson >> jeden dobry nerozbaleny mam :-)

                  Nluban ca - Profil | Pá 1.8.2014 14:09:10

                  klobukson >> Lacné a dobré,sú slovíčka,ktoré sa medzi sebou bijú:)

                    Nklobukson - Profil | Pá 1.8.2014 13:58:53

                    lacné dobré držáky na hudice do člna poznáme?

                      NBoris - Profil | Pá 1.8.2014 12:47:51

                      abcdddd >> chalan, ktora pozyva tvrdi, ze stav nebude taky kriticky a vrata na VN su zavrete, tak uvidim. Robim v BA uz 4,5 roku a na Dunaj som este nemal cas, zenu s deckami mam prec tak sa aspon pokukam a ev. sa presunieme ked to bude velka tragedia.

                        NP!F - Profil | Pá 1.8.2014 12:34:01

                        Rasto. >> tak nie som magor a na motor pred jazdou prepnem packu na vyklapanie... Uz som tam s gumakom pri velkej vode po nociach jazdil, pokial nefuka stromy v noci pekne vidno.

                          NJarin - Profil | Pá 1.8.2014 12:16:27

                          luban ca >> Bolo mi to divné že niekto pozitívne hodnotil dopravu v BA :-)

                            Nluban ca - Profil | Pá 1.8.2014 12:04:33

                            Jarin >> Mne je to jasné,písal som to ironicky:)

                              NJarin - Profil | Pá 1.8.2014 11:55:46

                              luban ca >> Ano v noci a ešte nezabudaj že viac ako plovica BA je na dovolenke :-) v robote som za 8-9 minut inak 3/4 hodky.

                                NRasto. - Profil | Pá 1.8.2014 11:03:37

                                3stan >> no teraz je ich tam vsade hafo ...cela Pzaha je plna bezdakov,fetakov , psychopatov...vecer po desiatej ist vaclavakom do stareho mesta je zazitok...

                                  NOreh - Profil | Pá 1.8.2014 11:03:18

                                  Rasto. >> tri kusky 35-tky sa tam uz tlacia ako sardinky ... musia este aj prezit

                                    NRasto. - Profil | Pá 1.8.2014 11:02:00

                                    Oreh >> zatocis sak