Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Rasto. - Profil | Pá 1.8.2014 11:01:49

Mysho22 >> vidis..s tym odporom k robote ma uz mozno lizlo

    Rasto. - Profil | Pá 1.8.2014 11:01:13

    P!F >> na a pak chytnes nohou motora pritopeny strom a zaplachtis si...nouproblem..5/0ky haky budu lietat kolem :-)

      Mysho22 - Profil | Pá 1.8.2014 10:59:26

      romarius >> nebol čas pýtať sa kto je kto rozkaz znel jasne :D

        Mysho22 - Profil | Pá 1.8.2014 10:56:35

        Rasto. >> po údenáčoch veci nedvíham nikdy nevieš čím sa môžeš nakaziť odpor k robote, imbecilita , rodiný incest a podob

          P!F - Profil | Pá 1.8.2014 10:53:19

          abcdddd >> zbytocny stress, ved storocny strom je velky, tak si ho vsimnes... Na Padiku sa da pekne vozit v gumaciku v sklze, velka voda mala voda, akurat sa netreba bat :o)

            romarius - Profil | Pá 1.8.2014 10:52:40

            Mysho22 >> ja reku si sa ho opytal ked mu vypadol ten slabikar ))))

              Mysho22 - Profil | Pá 1.8.2014 10:51:50

              romarius >> neviem ti takto z hlavy povedať (copyrajt peterjeon) nakoľko som skončil ZDŠ nie osobitnú univerzitu pre údenáčov :D

                Oreh - Profil | Pá 1.8.2014 10:49:42

                Rasto. >> 35tky.... 40tky sa mi uz nezmestia do ... vezirku

                  romarius - Profil | Pá 1.8.2014 10:48:32

                  u nas cigisu kopu jarky kazdy den sa posunu tak o pol metra

                    3stan - Profil | Pá 1.8.2014 10:48:18

                    Rasto. >> som si uzival studentsky zivot. Inak niektori boli aj priatelski. Raz som sa rano zobudil na florenci. Na lavicke ja a dalsi 4 a vtedy mi nic nezmizlo

                      klobukson - Profil | Pá 1.8.2014 10:47:48

                      u nás cigoši sedia od ráan do večera na námestí v reštikách a žerú a pijú najdrahšie chlopotiny

                        romarius - Profil | Pá 1.8.2014 10:47:44

                        Oreh >> 35 ky, kujvy veda jake su naj

                          Rasto. - Profil | Pá 1.8.2014 10:47:35

                          Oreh >> 40+?

                            Oreh - Profil | Pá 1.8.2014 10:47:03

                            u nas cigosi kradnu iba nastrahove jalce

                              Rasto. - Profil | Pá 1.8.2014 10:46:43

                              Mysho22 >> a zdvihol si si ten slabikar?

                                romarius - Profil | Pá 1.8.2014 10:46:11

                                Mysho22 >> slabikar? v deviatej triede sa uci ze slabikara? ))

                                  Mysho22 - Profil | Pá 1.8.2014 10:44:23

                                  3stan >> Vidím že s cigošmi máme podobné skúsenosti. U nás domňa skákal najprv jeden toho som uzemnil vzápatí sa vyrojili 4 tak som ich knokautoval tak až jednému vyletel šlabikár z kabele :D

                                    Rasto. - Profil | Pá 1.8.2014 10:43:22

                                    3stan >> :-))))) mas ty zazitky...naebany padnut na luniky 9 do kanala a ked ta okradli namiesto toho aby si bol rad ze ta nevykostili este za nimi utekas....asi si mal dost nakupene

                                      MISO* - Profil | Pá 1.8.2014 10:40:46

                                      vanuz >>

                                        3stan - Profil | Pá 1.8.2014 10:32:09

                                        Ja som raz naebany zaspal v autobuse a vystupil tam na tej zastavke,lebo tam asi priamo ani mhd nechodi. V noci. Som hned ebol do kanalu,lebo poklop tam nemal co robit. Ma vytiahli z neho cigosi,aby ma mohli hned okradnut. Aj som sa za nimi rozbehol,ale bali sa ma lebo boli piati,tak bezali rychlejsie