Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Ncmeliak87 - Profil | Pá 1.8.2014 15:31:00

poldeci >> tak to by bola az moznost C..(keby som nevedel co s peniazmi)

    N85 32 56 - Profil | Pá 1.8.2014 15:29:55

    vanuz >> mne osobne je to jedno naši predajci rybárskych potrieb,viac mi vadia niektorí nenažranci v chove rýb

      Npoldeci - Profil | Pá 1.8.2014 15:28:25

      cmeliak87 >> tak si kúp ten s pelady

        Nmir999 - Profil | Pá 1.8.2014 15:28:17

        poldeci >> na fishingmarte nie su vyrazne lacnejsie vsetky navijaky, ale tieto od ryobi zrovna ano... arcticu mam odtial, nic jej nechyba, budem brat este jednu 5000 alebo 6000. Povedal by som ze naskladnili vacsie mnozstvo, preto taka cena.

          Ncmeliak87 - Profil | Pá 1.8.2014 15:27:09

          poldeci >> su az podozrivo lacne

            Ncmeliak87 - Profil | Pá 1.8.2014 15:26:37

            ale pozeram teraz nejake shimana , daiwy a tie su vo vacsine pripadov v polsku este drahsie čo mi pride divne

              Nvanuz - Profil | Pá 1.8.2014 15:24:39

              nasi podnikatelia dostavaju tovar za ine ceny, ked beru 5-10 kusov niecoho, ako napr. polski, ktori to beru na auta, takze opatrne s tou nenazranostou, ak nepoznate aj pozadie obchodu

              my sme pre rybotrh uplne nepodstatni

                N85 32 56 - Profil | Pá 1.8.2014 15:22:38

                cmeliak87 >> može to byť aj to,naši podnikatelia sú "nenažraní v maržiach" :D

                  Npoldeci - Profil | Pá 1.8.2014 15:21:47

                  cmeliak87 >> čo som pozeral tak aj nove arktiky su v poľsku lacnejšie/fishingmart/ ivanv to jedného času chcel

                    Ncmeliak87 - Profil | Pá 1.8.2014 15:16:01

                    poldeci >> nech idu cicať slovenskí obchodnici ved to je rozdiel nejakych 120 percent

                      Npoldeci - Profil | Pá 1.8.2014 15:13:56

                      cmeliak87 >> to je to isté,pozri ebay tam tiež tie zaubery nestoja to čo u našich obchodnikov
                      niekedy je cenový rozdiel +-cievka v cene

                        N85 32 56 - Profil | Pá 1.8.2014 15:11:11

                        mir999 >> čo konkretne myslíš?

                          Ncmeliak87 - Profil | Pá 1.8.2014 15:10:49

                          85 32 56 >> no neviem vela polskych eshopov ho ma v ponuke od 232 do 313 zlotych tusim ...aj ked polsky narod su iní kšeftári neverim tomu velmi

                            Nmir999 - Profil | Pá 1.8.2014 15:09:34

                            85 32 56 >> tvoja skusenost, alebo len predsudok??

                              N85 32 56 - Profil | Pá 1.8.2014 15:07:25

                              cmeliak87 >> ťažko povedať,tie polské podozrivá cena,možno niečo ako "fake" ale to je vlastne jedno samotná firma Ryobi už navijáky nevyrába.Niekto si kúpil značku a predáva ju lárom-fárom kde-komu:)

                                Nluban ca - Profil | Pá 1.8.2014 14:55:03

                                Orion24 >> Sú ešte lepšie...Z novodurovej trubky:)

                                  Nklobukson - Profil | Pá 1.8.2014 14:44:36

                                  Orion24 >> za 15 mi ho predáš?

                                    NOrion24 - Profil | Pá 1.8.2014 14:37:55

                                    klobukson >> scotty a canyon....nic lepsie na trhu neni....

                                      Nklobukson - Profil | Pá 1.8.2014 14:36:00

                                      Orion24 >> kukal som tento, neni to z kvetu makového?