Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nabcdddd - Profil | Pá 1.8.2014 10:17:45

klobukson >> j kamarat, Lunik IX je ina haluz. raz vidiet je lepsie ako 100x pocut. ked som este prebyval v KE cas od casu sme sa tam boli pozriet, samozrejme len z auta a zamknuteho. ciste Mexiko.

    Nabcdddd - Profil | Pá 1.8.2014 10:16:33

    vanuz >> toto je momentalne pohoda z brehu na specifickych flekoch, ale so zodpovedajucim vybavenim (XH), na cln by som sa bal. ajked ako tak nadtym premyslam ryby na tento vodny stav asi nebudu reagovat najlepsie.

      Nklobukson - Profil | Pá 1.8.2014 10:14:43

      abcdddd >> ja by som bol najradšej, keby tak celý luník IX preplával okolo raz volade ďaleko na juh...aj s ostatným osadami na východe...

        Nabcdddd - Profil | Pá 1.8.2014 10:12:59

        Boris >> asi na mna si reagoval. poznam to tam celkom dobre. "parkrat" som tam bol. ver mi, budete nezmyselne riskovat ak tam pojdete. chytat sa tam bude dat s palicou 100g a viac.

          Nvanuz - Profil | Pá 1.8.2014 10:12:55

          abcdddd >> veril, sak vidim co plava pri vacsej vode okolo Eurovea, cele stromy aj s korenmi

            Nabcdddd - Profil | Pá 1.8.2014 10:11:21

            vanuz >> Jasne. Riziko velke. Nestoji to za to. Dunaj je zradny.
            Pad, napriklad je este horsi. Tam pri vysokej vode plavaju 100 rocne stromy, neveril by si.

              NBoris - Profil | Pá 1.8.2014 10:10:31

              hmm ;-).. co robi jedno pismeno- poznas to tam a vies alebo len tak "myslis"?..1,2 metra je vsak kazdopadne dost, takze asi pojdeme inde

                Nvanuz - Profil | Pá 1.8.2014 10:05:49

                abcdddd >> hlavne teraz, ked tam plava hocico, stromy, konare, ja bych sa bal na clnku, pred dunajom mam veeeliky respekt

                  Nabcdddd - Profil | Pá 1.8.2014 10:03:23

                  Boris >> pozor, pisal som ze by som sa tam neebal! je tam momentalne viac ako dvojnasobok normalu. a este porastie. sutok odpadak a stary tok je aj za normalneho stavu miesto, ktore budi respekt. teraz to tam bude sodoma gomora. fakt tam nechodte. nechcem vas mat chalani na svedomi.

                    NBoris - Profil | Pá 1.8.2014 10:01:01

                    abcdddd >> najprv z clna, potom z brehu.
                    Diky, skusime to teda ked vravis

                      Nabcdddd - Profil | Pá 1.8.2014 9:57:31

                      Marek_R >> anthrax - 1.8.2014 8:27:28 >> http://www.ebay.com/itm/Rapala-100th-ANNIVERSARY-LI​MTED-EDITION-COLLECTIBLE-LR100-PER-Color-ORANGE-PER​CH-/151329492274?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item233​bf0cd32#ht_518wt_1124

                      zatial to cenu moc nema... treba vydrzat. avsak obavam sa, ze ani nebude, ked to mas rozbalene a asi bez krabky.

                        Nromarius - Profil | Pá 1.8.2014 9:54:10

                        Marek_R >> anthrax - 1.8.2014 9:53:04 >> aj s krabicku ale))))

                          Nabcdddd - Profil | Pá 1.8.2014 9:53:58

                          Boris >> cln alebo z brehu? mam taky pocit ze by som sa tam neebal ani v jednom z pripadov.

                            Nanthrax - Profil | Pá 1.8.2014 9:53:04

                            Orion24 >> Očividne som ju s krabičky nevybral :-) Nič v zime to spálim v gamatke.

                              NBoris - Profil | Pá 1.8.2014 9:35:40

                              chlapci prosim odpoved o znalych situacie Dunaj - Gabcikovo. dnes sme dohodnutí z prace na ryby do tejto lokality (niekde na sutok hlavne koryto/stary), ale voda stupla o 120cm (co je logicke, ze pustaju, kedze boli privalove dazde vo Viedni)- oplati sa tam ist ja za takehoto stavu, alebo je to zabite a mame ist inde- v zivote som na Dunaji nebol, preto sa pytam, lebo na Vahu by to bolo isto zabite, naopak pod elektrarnami by to za tejto situacie u nas moznoislo. Vizia je privlac z clna a v noci mocit najake pijavice alebo rybku.Diky

                                NRasto. - Profil | Pá 1.8.2014 8:45:16

                                boriak >> mozno aj skor...uz teraz je par rapal co sa predavaju za pomerne slusne love

                                  NOrion24 - Profil | Pá 1.8.2014 8:44:13

                                  Marek_R >> anthrax - 1.8.2014 8:27:28 >> To neni Oro...nibrš ponevač.....to nema hodnotu..nahadzovat normalne do vody a urvat na prvom koreni :-)....

                                    Nboriak - Profil | Pá 1.8.2014 8:42:41

                                    Rasto. >> napr. k diamantovému vyročiu rapalovcov )

                                      NHamon - Profil | Pá 1.8.2014 8:41:42

                                      Marek_R >> anthrax - 1.8.2014 8:27:28 >> Dockaj esti tak 30 rokov a budes v baliku :))) Len nezabudni, nemozes ju vybrat z krabicky, lebo inak straca hodnotu ;)))

                                        NRasto. - Profil | Pá 1.8.2014 8:40:41

                                        anthrax - 1.8.2014 8:27:28 >> zalezi na tom ktore vyrocie...dali sa zohnat za par e...ale casom hodntu mat budu