Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nanthrax - Profil | Pá 1.8.2014 8:27:28

Kainšmetkeri viete mi povedať niečo o tomto? Sú k nejakému výročiu? Bežne alebo vzácne? A tak.

    Nabcdddd - Profil | Pá 1.8.2014 6:09:38

    luban ca >> pokial dobre viem, Oreh sa chysta na dvojku. Metrovicu do udiarne lapnes na pockanie, dvojku ne, tu si musim vyhadzat/vychodit.

      Nluban ca - Profil | Čt 31.7.2014 22:47:25

      abcdddd >> Už sa naňho chystám dlhšie ako Oreh...Ale zatiaľ som si nevyšetril víkend u vody.

        NRasto. - Profil | Čt 31.7.2014 22:40:54

        luban ca >> sak zober uelko a lopatakov sa nezbavis

          Nabcdddd - Profil | Čt 31.7.2014 22:40:40

          luban ca >> ved si jedneho metracika lapni a posli ho do slovenskej sauny

            Nluban ca - Profil | Čt 31.7.2014 22:39:07

            Martinbati >> Veľký pleskáč je na údenie ako stvorený...Ale komu by sa chcelo ich chytať?

              Nluban ca - Profil | Čt 31.7.2014 22:37:59

              abcdddd >> Neboj na vepra bola primárne zriadená,ale v sezóne by som aspoň jedného mohol nechať inhalovať:)

                NMartinbati - Profil | Čt 31.7.2014 22:27:43

                luban ca >> pleskace tam navesaj :D

                  Nabcdddd - Profil | Čt 31.7.2014 22:25:21

                  luban ca >> ty narobis s tou udiarnou, neni ryba tak nou prezen vepra

                    Nluban ca - Profil | Čt 31.7.2014 22:24:28

                    Každý ťahá sumce a mne udiareň plače,že údi len duhoňa a kapra:(

                      Nabcdddd - Profil | Čt 31.7.2014 22:23:16

                      Rasto. >> tok, to snad z fotky poznas...

                        NRasto. - Profil | Čt 31.7.2014 22:21:39

                        gibbon >> hmhmhmmm...ze bych to oprasil?stojak ci tok?

                          Npetersomja - Profil | Čt 31.7.2014 21:47:37

                          abcdddd >> tak tichá závisť....ale zas keď sa tomu človek venuje,tak to ide...to plati o sumcoch,jalcoch,či struhoch...

                            Ngibbon - Profil | Čt 31.7.2014 21:31:10

                            Rasto. >> na fúzatých na niektorých revíroch, moja najpoužívanejšia nástraha :-))

                              NRasto. - Profil | Čt 31.7.2014 21:25:43

                              gibbon >> na jerka?hmm

                                Nabcdddd - Profil | Čt 31.7.2014 21:24:59

                                petersomja >> ja musim tuto sezonu zaklopat na drevo. Sumiky mi idu hodne pekne. Zubace zatial velka slabota, ale ich cas este pride. Teraz si treba uzit sumce.

                                  Npetersomja - Profil | Čt 31.7.2014 21:19:49

                                  gibbon >> porád idem spat...)))....super gratulujem.,,

                                    Ngibbon - Profil | Čt 31.7.2014 21:18:57

                                    pace >> z mojej strany platí s michalom som zatiaľ nehovoril, pošlem SZ v sobotu alebo nedeľu večer....

                                      Npetersomja - Profil | Čt 31.7.2014 21:18:04

                                      abcdddd >> ja viem,musí to byť zážitok...no len niekde som čítal že sumce si treba vyhádzať...a to je pravda...aj keď som na vlastné oči videl šťastlivcov čo na pár hodov zapli kapitalne ryby

                                        Npace - Profil | Čt 31.7.2014 21:16:55

                                        gibbon >> stvrtok vecer plati? dojdete s Misom?