Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Ngibbon - Profil | Čt 31.7.2014 21:12:16

petersomja >> to sa tiež musí vedieť :-))

    Nabcdddd - Profil | Čt 31.7.2014 21:08:08

    petersomja >> 25g, a nebolia ta ruky teraz? :-) Ja som bol vcera pred burkou cca na hodinu pokial sa dalo a vybehla mi ryba hrubo cez dva metre. Taku vlnu som v zivote nevidel sa mi rozklepali kolena. Mal som iba h75g so sebou a bol som rad ze to ten sumik nevzal. Zdolaval by som ho este teraz ak by som tu burku a blesky s tym prutom v rukach prezil. Nebuduce h120g berem ked bude vyssia voda.

      NRasto. - Profil | Čt 31.7.2014 21:07:26

      petersomja >> chod este 5x do toho si vychutnaj komare..ryba tiez nic..no nieje to parada?ja si aspon nieco podseknem nech nieje nuda

        Npetersomja - Profil | Čt 31.7.2014 20:58:23

        abcdddd >> ..dnes som bol skúšať tie vaše big fish...zobral som naj kôl čo mám doma...cca 25g...a hoblery jak svet velike...a nič,sak to je nuda jak hovado...len hádžeš do nemoty a nič...zlaté jalce...))

          Nabcdddd - Profil | Čt 31.7.2014 20:39:03

          petersomja >> :-)

            Npetersomja - Profil | Čt 31.7.2014 20:30:05

            Rasto. >> ...múdro...tak to má byť...)))

              Npetersomja - Profil | Čt 31.7.2014 20:29:16

              abcdddd >> ..neviem ti to takto z hlavy povedať ale asi nie..

                NRasto. - Profil | Čt 31.7.2014 20:24:30

                petersomja >> ja byvam doma...

                  Nabcdddd - Profil | Čt 31.7.2014 20:13:02

                  petersomja >> SC podla teba neni BA?

                    Npetersomja - Profil | Čt 31.7.2014 20:10:54

                    Rasto. >> ..a ty nebyvas v BA?..

                      NRasto. - Profil | Čt 31.7.2014 19:49:09

                      luban ca >> cepeckari su na dovolenkach preto sa ti lepsie jazdilo :-) bez kolon chodim do prace 25min....nastastie dnes pred tym kamionom..kde sa mimochodom rozebali auta lebo sa teta zlakla a buchla do druhej tety

                        Nluban ca - Profil | Čt 31.7.2014 19:32:22

                        abcdddd >> Ten pocit mám aj ja.Raz som bol svedkom,ako sa chlap roztancoval na českej D1 vozík s dvoma koňmi.Šiel som za ním s dodávkou a on išiel okolo 120 a vozíkom zametal obidva pruhy, ani nepribrzdil,len to vyrovnával.Po nejakom kilometri vozík prevrátil a kone mu (našťastie) z dialnice zdrhli k letisku.Bolo to u Vyškova.

                          Npetersomja - Profil | Čt 31.7.2014 19:21:52

                          ...kultúra jazdenia výrazne stúpne...v septembri robím vodičák,tak v BA a okolí pozor...)))

                            Nluban ca - Profil | Čt 31.7.2014 19:21:02

                            Hrubian >> Máš pravdu,ale môžem povedať,že po dlhej dobe sa mi v Bratislave jazdilo dobre...Asi to bolo tým,že som tam bol v noci:)

                              Nabcdddd - Profil | Čt 31.7.2014 19:19:34

                              luban ca >> mam taky pocit, ze ti ktori jazdia po dialnici 100 su nebezpecnejsi ako tito blbci. Radsej by som jazdil v spolocnosti 5 tich piratov ako 3 nepredvidatelnych neskusenych debilov...

                                NHrubian - Profil | Čt 31.7.2014 19:07:46

                                luban ca >> Kultúra jazdenia je u nás dosť inde než v Nemecku alebo iných západných štátoch, to sa nedá porovnávať. V Nemecku, ale dokonca ani v Taliansku, sa mi nikdy nestalo, aby sa na mňa rýchlejšie auto na diaľnici nalepilo a nebodaj mi začalo blikať, trúbiť, či ma okato vytláčať z cesty, keď som sa mu okamžite neuhol. To u nás na Prístavnom moste...

                                  NMISO* - Profil | Čt 31.7.2014 19:03:38

                                  Hrubian >> okej, okej ;-))) sak preto som navrhol sfackovanie ;-)))

                                    Nluban ca - Profil | Čt 31.7.2014 19:00:27

                                    Problém je to,že u nás po dialnici jazdia šetrílkovia 90 max 100km a kľudne ti vlezú do rýchleho pruhu,keď v diaľke uvidia kamión a usúdia,že by ho teoreticky mohli stihnúť od Červeníka po Zeleneč obehnúť...V nemecku je rýchly pruh pre rýchle autá...

                                      NHrubian - Profil | Čt 31.7.2014 18:43:02

                                      MISO* >> Ja som to nemyslel konkrétne na Teba, ale vo všeobecnosti ako argument ohľadne nedostatočnej výšky pokút. Hoci keď si to teraz tak čítam, tak to tak mohlo vyznieť, ako keby som myslel tým Teba, takže sorry, nebolo to tak myslené.

                                        NMISO* - Profil | Čt 31.7.2014 18:37:10

                                        Hrubian >> a ja som nieco pisal o trestani podla vysky majetku?