Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NHrubian - Profil | Út 22.7.2014 10:51:30

Oreh >> Ani Tebe nerozumiem. Skús dať, čo sa podľa Teba hodí.

    Nvanuz - Profil | Út 22.7.2014 10:49:44

    Oreh >> presne tak som to myslel

      NHrubian - Profil | Út 22.7.2014 10:49:40

      Bacil-BA >> Dík za odkaz. Ja to nechcem na cestovanie, ale na behanie po Lamači, do obchodu, do krčmy, k našim a podobne, prípadne na rýchle presuny po meste, aby som sa vyhol zápcham. Používanie plánujem len v peknom teplom počasí (máj-september), takže dážď ani vietor nehrajú u mňa rolu (áno, niekedy sa tomu človek pri letnej búrke nevyhne, ale to bude skôr výnimka ako pravidlo).

        NOreh - Profil | Út 22.7.2014 10:45:51

        presne tak sa nehodi, ako sa nehodi satelit na domcek v skanzene, ako moderny dom do stareho mesta medzi mestiacke domceky, ako slameny klobuk ku svadobnemu obleku ... nevravim, ze tam nemoze byt, ale nehodi sa tam ...

          NOrion24 - Profil | Út 22.7.2014 10:40:04

          ivanv 25,59 >> :-)

            NOrion24 - Profil | Út 22.7.2014 10:38:24

            Vratna

              NBacil-BA - Profil | Út 22.7.2014 10:33:30

              MISO* >> Tie dva skútre sú rovnako dlhé, aj široké, iba inak oplastované. Aj motor majú rovnaký. Takže na prejazd mestom majú rovnaké podmienky, až na tie mini kolieska.
              Skúter, akýkoľvek, nie je imageovka ako Harley, ale účelová vec na prepravu z bodu A do bodu B čo najefektívnejším spôsobom. Na skúter vhupsneš v tričku, obleku, lodičkách a ideš do nie ďaleko vzdialeného cieľ, na Haríka sa najprv odeješ do kože a ideš len tak krajinou kam Ťa práve cesta zavedie. ;-)
              PS: Aj na Vespu, aj na Haríka, kvôli ich kultovosti, ešte navyše potrebuješ strašne hrubú reťaz, ak ich chceš niekde odparkovať na noc a ráno si ich nájsť.

                NOrion24 - Profil | Út 22.7.2014 10:30:01

                pace >> ukaz tu legendarnu fotku pls...neviem o nej

                  Npoldeci - Profil | Út 22.7.2014 10:29:13

                  Oreh >> harley potom iba na route66,bmw gs do álp ,pionier na dvor do družstva ))

                    NMISO* - Profil | Út 22.7.2014 10:29:05

                    Oreh >> nechapem "nehodi sa". to ako preco

                      Npace - Profil | Út 22.7.2014 10:28:28

                      Oreh >> ta ked som uz raz vyhral World Press Photo....ta asi viem co mam robit...snad poznas moju legendarnu fotku z brloha snezneho leoparda z Ťan-Šanu

                        NMISO* - Profil | Út 22.7.2014 10:28:16

                        Bacil-BA >> podla mna je vy tych dvoch velky rozdiel a treba sa zamyslet na co to clovek chce. Ak chce behat po meste sikovne a stylovo tak vespa, ak chce chodit aj mimo mesta na dlhsie a vzdialenejsie vylety tak hento druhe. Vespa je proste stylova vecicka, imageovka. To je to iste ako keby si harleyakovi vysvetloval ze si ma kupit cestnu okapotovanu 1000ku. Kopol by ta pod koleno ;-) U motoriek je este viac nez u aut podla mna dolezitejsi styl nez uzitkovost.

                          NOreh - Profil | Út 22.7.2014 10:23:58

                          vanuz >> suhlasim, ze Vespa sa k nam nehodi. mozno do BA do stareho mesta ...

                            NBacil-BA - Profil | Út 22.7.2014 10:21:01

                            klobukson >> Je. Veď práve to píšem.
                            Na takomto nefučí a neprší, iba ak na ramená trochu:
                            http://www.cyberscooter.it/modelli/malaguti/redazio​ne/images/madison3250a6074.jpg
                            ako na tomto druhom:
                            http://www.totalmotorcycle.com/motorcycles/2012mode​ls/2012-Vespa-GTS300IEa-small.jpg
                            Tu najviac fučí na človeka medzerou pod riadidlami a nezachráni to ani dodatočne montovaný plexi štít v hornej časti. A keď prší, tak máš komplet mokré stehná od kolien po bedrá a celý hrudník.
                            Vespa má ešte k tomu malé kolieska, tam na SR Ťa vytrasie v každej jame. U nás platí čím väčšie kolesá, tým pohodlnejšie.
                            To sú tie dosť podstatné rozdiely medzi skútrom a skútrom.
                            Alebo medzi štýlovým retro skútrom a moderným praktickým skútrom.

                              NOreh - Profil | Út 22.7.2014 10:19:04

                              pace >> tak to sa ani nepytam, akou technologiu to dostanes do PC. ci ti bude pasovat koncovka na predlzovacke :)

                                Nklobukson - Profil | Út 22.7.2014 10:14:44

                                Bacil-BA >> na retro skúterovi neni zima?:-)

                                  Npace - Profil | Út 22.7.2014 10:09:27

                                  Oreh >> ako vzdy...s okom

                                    NBacil-BA - Profil | Út 22.7.2014 10:06:43

                                    klobukson >> Dá sa to v pohode, ak to nie je retro skúter, alebo skúter-naháč, ale pekne oplastovaný. Mať možnosť dopraviť sa kedykoľvek a kamkoľvek v rámci BA do 15-20 min. je pre skúter obrovské plus. ;-)

                                      NOreh - Profil | Út 22.7.2014 10:05:38

                                      pace >> som zvedavy, s cim spravis foto :)