Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nklobukson - Profil | Út 22.7.2014 11:30:56

Skuter u nás nevyuzitelna vec....radšej silnejší motor na čln

    Nvanuz - Profil | Út 22.7.2014 11:28:16

    Hrubian >> ty si s strasny jesitak, ale ze echt

      NOrion24 - Profil | Út 22.7.2014 11:28:15

      Hrubian >> jojo samy metros, sexista, uchylak....a co ja viem co vsetko tu este je.....:-)

        NHrubian - Profil | Út 22.7.2014 11:26:43

        Oreh >> Inak predpokladám, že aj tieto autá sú len pre ženy. Asi budeš k tomu Defenderu potrebovať červené večerné šaty, respektíve modré, to ponechám to na Tvoj vkus, predĺžiť a zafarbiť vlasy a možno aj celkovú transgender operáciu.

          NHrubian - Profil | Út 22.7.2014 11:20:02

          Oreh >> Estéti..., no neviem, skôr obete reklamy. Predpokladám, že aj v iných oblastiach si rovnako principiálny. V staršom dome sa pozeráš na televízor z roku 1960 a menej, kúriš uhlím, perieš v potoku a elektrinu používaš len na svietenie. Ostal by som asi pri tých sexistoch.

            Nluban ca - Profil | Út 22.7.2014 11:17:57

            Hrubian >> Ber tú Vespu,oni by ti nanútili aj čínskeho nonmarka (niektoré vôbec nie sú zlé a prekvapujúco spoľahlivé),skútrov je všade mraky,je to už bežná spotrebka,ale Vespa je Vespa...Mne síce pohľad na ňu evokuje nášho starého Tatrana v garáži,ale ja som jednoduchý človek,ktorého názory nie sú berná minca:)

              Nplacew - Profil | Út 22.7.2014 11:12:52

              Hrubian >> len aby si mal co do vystrihu a do kosicka, tam tiez nemozu byt pravnicke spisy

                NOreh - Profil | Út 22.7.2014 11:12:33

                P!F >> ideany je warburg bez spz , taky trosku ilegal

                  NOreh - Profil | Út 22.7.2014 11:12:02

                  Hrubian >> mozno esteti :). pozri si na tu fotku s cervenou motorkou, vedla nej su cierne. do toho prostredia mi zasa tie moderne nepasuju.

                  inak v obleku na tom budes vyzerat dobre, ale iba v starom meste. do petrzalky s tym nechod

                    NP!F - Profil | Út 22.7.2014 11:07:34

                    Oreh >> wartburg sa blbo zhana :(

                      NHrubian - Profil | Út 22.7.2014 11:07:34

                      Oreh >> Toto vysvetlenie je lepšie ako to predtým. Ide o subjektívny pocit a ten rešpektujem.
                      EDIT: Nemám iPhone ani plecniak. Bodkované šaty a košíček si zoženiem.

                        NHrubian - Profil | Út 22.7.2014 11:06:46

                        vanuz >> + Oreh: Ste sexisti.

                          NOreh - Profil | Út 22.7.2014 11:06:15

                          P!F >> v zadrbanych maskacoch sa najlepsie vystupuje z Warburga. z toho auta sa priam ocakava, ze vystupis takto nastajlovany

                            Nivanv 25,59 - Profil | Út 22.7.2014 11:05:03

                            onee. predam zanovne auto za odvoz. zn.: stoji pri vincovom lese :)

                              NOreh - Profil | Út 22.7.2014 11:02:34

                              vanuz >> pre mna je Vespa toto ...

                                NP!F - Profil | Út 22.7.2014 11:01:49

                                Oreh >> celkom suhlasim, vystupovat z F California pri vode v zadrbanych maskacoch a kanadach, nadavat pri vytahovani udic odtial, mno citil by som sa ako cocot :o)))

                                  Nvanuz - Profil | Út 22.7.2014 10:58:06

                                  Oreh >> tak, v ruke max. kosicek s bagetami alebo zeleninou

                                    NOreh - Profil | Út 22.7.2014 10:57:39

                                    Hrubian >> nevravim, ze mam pravdu. vravim, ako to vnimam ja

                                      NOreh - Profil | Út 22.7.2014 10:57:06

                                      Hrubian >> pre mna je Vespa model pre zenu v bodkovanych satach , slamenom klobuciku, satke na hrku, ktora ide po kamennom namesti do kaviarnicky pod slnecnik na kavu.

                                      neviem si na tom predstavit cloveka s iphone v ruke, plecniakom a siltovkou ... ako kubisticky obraz v loveckej chate

                                        NHrubian - Profil | Út 22.7.2014 10:53:44

                                        Oreh >> S tou Vespou si v tomto prirovnaní trafil trochu vedľa, aspoň teda podľa mňa.