Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nklobukson - Profil | Út 22.7.2014 10:01:34

Orion24 >> chcel som skútrik, odskúšal som si, dakujem, netreba...bolo 25st. bolo mi zima na ňom...dal som si bundu, vystúpil som za 5 sekúnd mokrý spotený...nastúpil som zas zima...keď bolo cez 30stupňov, bolo na ňom akurát v kraťasoch...inak celé zle...

    Nromarius - Profil | Út 22.7.2014 9:52:50

    pace >> neni foto neni nalepka )))

      Npace - Profil | Út 22.7.2014 9:51:43

      romarius >> popravde neviem....ale existuje take auto....mam taku nalepku

        Nromarius - Profil | Út 22.7.2014 9:49:35

        pace >> FJ je co?

          NBacil-BA - Profil | Út 22.7.2014 9:49:18

          klobukson >> Ide o to, ako zmokneš. Na Vespe to chytíš pekne na kolená, do rozkroku, na boky. Aj studený vietor, aj dážď. Čiže potrebuješ na tom motorkové oblečenie, ak plánuješ ísť viac, ako mestských 40-50km/h. No sú aj skútre síce menej kultové, no pekne dizajnovo zmáknuté, zároveň oveľa praktickejšie a použiteľné od apríla do konca októbra bez toho, aby si si zvyšok roka kolená a bedrové kĺby mastičkoval.

            NOrion24 - Profil | Út 22.7.2014 9:45:10

            klobukson >> šak to rozmyslam načo to je dobre..a nevidim ziadne vyuzitie :-))

            ked dve kolesa tak bike naj posportujem...a inak to je malo kolies

              Nromarius - Profil | Út 22.7.2014 9:44:40

              Bacil-BA >> uz si ho predal ci co?

                Nklobukson - Profil | Út 22.7.2014 9:43:25

                na každej motorke je zima...a zmokneš na nej...

                  NBacil-BA - Profil | Út 22.7.2014 9:40:53

                  Hrubian >> Vespa je kultová, štýlová, no fučí a prší na nej ako na motorke. Ja som mal 6 rokov taliansky skúter Malaguti Madison. Motor to má identicky, výrobca Piaggio, dizajnovo sa mi páčil viac, no hlavne tento typ skútra má vynikajúce krytie aj pri 130km/h. Vysoké plexi, žiadna škára pod riadidlami, masívny predok, veľa miesta na vyloženie nôh vpred, že tam potom na tom nesedíš ako doma na haj-zlíku, cestovanie v pohode v obleku v daždi, mokrý som bol iba ak trochu na ramenách, inak čisto a sucho. Do kufra pod sedadlom som pekne uložil aj veľký NB a kopec iných vecí.
                  http://www.cyberscooter.it/modelli/malaguti/redazio​ne/madison3250_1.htm

                    Nromarius - Profil | Út 22.7.2014 9:39:53

                    pace >> tak ale vecer teda daj fotku ))))

                      Npace - Profil | Út 22.7.2014 9:36:25

                      romarius >> prisaham ze ich mam....cestne pionierske

                        Nromarius - Profil | Út 22.7.2014 9:34:29

                        pace >> neni foto neni nalepka )))

                          Npace - Profil | Út 22.7.2014 9:27:48

                          Oreh >> nalepky

                            NOreh - Profil | Út 22.7.2014 9:26:03

                            pace >> anglicaky? :)

                              Nromarius - Profil | Út 22.7.2014 9:05:01

                              plnkari kua, ofroudy kupuju

                                Nivanv 25,59 - Profil | Út 22.7.2014 8:48:19

                                  Nklobukson - Profil | Út 22.7.2014 8:01:58

                                  Kolac1 >> jo...treba si ísť vybrať do Dubaja:-)

                                    NMysho22 - Profil | Út 22.7.2014 7:58:46

                                    vanuz >> tak to objednávaj polroka dopredu radšej som skončil u SHX .... a tak isto sa z nej dá krásne jebnúť ako z Vespi a môžeš sa pritom cítiť nanajvýš taliansky :D

                                      NHrubian - Profil | Út 22.7.2014 7:58:37

                                      P!F >> A ešte keď to má nahodené drapáky do terénu, tak aj 10 km jazda po asfaltke je zážitok. Vtedy človek pochopí, ako sa cítia sardinky, keď s nimi trasieš v konzerve.

                                        Npace - Profil | Út 22.7.2014 7:54:24

                                        mam defender a toyotu FJ...na ryby v pohode