Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NHrubian - Profil | Út 22.7.2014 7:53:59

vanuz >> Tomu trocha nerozmiem. To je ako napísať, že Honda sa mi k nám nehodí, to skôr niekde na Kjúšu alebo Hokkaido.

    NOreh - Profil | Út 22.7.2014 7:51:20

    P!F >> nie je to auto na nedelny vylet. je to auto, co potiahne prives s lodkou

      NKolac1 - Profil | Út 22.7.2014 7:50:18

      klobukson >> ja by som bral najskor wranglera....., ale inac velky vyber offroadov na SVK a vlastne ani v EU nieje...,

        NP!F - Profil | Út 22.7.2014 7:48:06

        Oreh >> sedel si v tom?Mne sa defender pacil do prvej jazdy, odvtedy tvrdim, ze to je auto pre trpajzlika do terenu, bol som v tom natlaceny ako sardinka, huci to ako V3S... rozhodne to nie je auto na cestu dlhsiu nez 100km.

          Nklobukson - Profil | Út 22.7.2014 7:38:38

          MISO* >> ak na ryby, tak až našporím, tak nissan armada

            NKolac1 - Profil | Út 22.7.2014 7:36:35

            Oreh >> mam pocit ze za chvilu ti ho bude treba.... :)))

              NOreh - Profil | Út 22.7.2014 7:15:27

              MISO* >> na defender pozeram aj ja

                NMISO* - Profil | Út 22.7.2014 7:00:13

                P!F >> ja som nemal na vyber ;-))) pre seba by som si ho nekupil. Ja mam uplne inych favoritov, napr. taky defender ;-)

                  NP!F - Profil | Út 22.7.2014 0:03:05

                  MISO* >> mini je podla mna rovnako podareny remake ako 500ka (prihliadnuc na to, ze sa uz robi dost dlho a chcelo by to zasadnejsi facelift namiesto wanabe cross a combi verzii), keby som rozmyslal nad takymto stylovym autickom, asi by som radsej slapol tam, predsa len vyrobca bmw ( Budes Malo Wozit ) vo mne vzbudzuje viac dovery ako fiat - napriek tomu ze kamaratka 500ku ma, jednu z prvych remake edition a slape jej ako hodinky, aj ked pri jej 5tkm/rok to zase nie je az tak dokazne...

                    Nvanuz - Profil | Po 21.7.2014 19:59:28

                    Ja mam vyhliadnutu hondu pcx 125, ked nastane ten cas. Bez skusenosti.

                    Vespa sa mi absolutne do nasich koncin nehodi, to tak to provensalska alebo toskanska :)

                      NHrubian - Profil | Po 21.7.2014 15:31:33

                      MISO* >> Tak tak. Chrobáka Nemci ein bißchen dizajnovo posrali, podľa mňa sa im ten remake vôbec nevydaril.

                        NHrubian - Profil | Po 21.7.2014 15:29:09

                        poldeci >> Deväť. Ak chceš príslušenstvo (helma, vak na helmu, držiak atď.), tak ešte asi jeden a pol k tomu. Treba sa mi ale na to posadiť a vyskúšať si to. Vlastná skúsenosť mi totiž hovorí, že nie všetko dizajnovo pekné je vhodné aj z úžitkového hľadiska (napríklad niektoré talianske sedačky vyzerajú napohľad úžasne, ale keď si človek na nich sadne, tak radšej by som sedel na holom matraci kúpenom ešte v Priori).

                          NMISO* - Profil | Po 21.7.2014 15:28:09

                          Hrubian >> je to podla mna najlepsi remake aky som videl. kam sa hrabe chrobak a podobne...

                            NHrubian - Profil | Po 21.7.2014 15:23:57

                            MISO* >> Dobre si kúpil. Moje dcéry sú síce ešte nedospelé, ale už teraz mi oznámili, že keď budú mať 18, chcú Fiat 500 (jedna červený a jedna biely). Môj dedo mal ešte ten pôvodný v bielej, vždy sa mi to auto dizajnovo páčilo, ale tento remake je takmer krajší ako originál.

                              Npoldeci - Profil | Po 21.7.2014 15:18:32

                              Hrubian >> aká je cena pri tej 946ke?

                                Nluban ca - Profil | Po 21.7.2014 15:14:25

                                Hrubian >> Talianske motorky a skútre majú niečo,čo japonské nikdy nebudú mať...Dušu..A to nemyslím tú v pneumatike:)
                                A jedno talianske auto mám stále-Fiat Ducato maxi 2,3JTD :)

                                  NMISO* - Profil | Po 21.7.2014 15:11:26

                                  Hrubian >> dizajn je dizajn...a to taliani vedia ;-))) pred par dnami som kupil zene f500, samozrejme cervenu ;-)))

                                    NHrubian - Profil | Po 21.7.2014 15:09:35

                                    luban ca >> Mal som dve talianske značky áut. Dizajn pekný, spracovanie až tak moc nie - v tom vedú jednoznačne Nemci. Lenže Nemci nevyrábajú pekné skútre...

                                      Nluban ca - Profil | Po 21.7.2014 15:06:32

                                      Hrubian >> Mne príde Vespa,ako babský skúter,výhoda je,že na to zoženieš každý náhradný diel...Čo sa týka kvality,tak to bude kus od kusu,ako to je všeobecne u talianských motoriek...Bratova staršia Ducati Monster bola vyrobená v lete a v piatok a sypala sa.Keď bral druhú,tak mu v predajni potvrdili,že fakt treba sledovať kedy je motorka vyrobená.

                                        Npoldeci - Profil | Po 21.7.2014 15:03:41

                                        Hrubian >> talianska značka,predsa nebudú jazdiť na babetách

                                        myslené tak ,že za život značky a určitú propagáciu medzi "mladými" môže móda tj čo píšem dole

                                        vytvorený kult a tým obľúbenosť-subkultúra ti nemusí sedieť ale to ja neovplyvním,tak sa písala história značky



                                        jj,majú šmrnc