Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Hrubian - Profil | Po 21.7.2014 14:59:06

poldeci >> Potom väčšina Talianov sú asi určitá subkultúra. :)
Dizajnovo je to podľa mňa najkrajší skúter. Najviac sa mi páči model 946.

    poldeci - Profil | Po 21.7.2014 14:41:32

    luban ca >> jj,imidžovka

      luban ca - Profil | Po 21.7.2014 14:38:58

      poldeci >> Väčšina je v retro kabáte...Keby mala moderný design tak je to stále Piaggio:)

        poldeci - Profil | Po 21.7.2014 14:32:42

        Hrubian >> kult medzi určitou subkultúrou ako mods,skinheads/nie nazi/ tzn.dobrá márka
        hlavne ich retro modely sú žiadané

          Hrubian - Profil | Po 21.7.2014 14:23:02

          Keďže MRK vie všetko:
          Nemáte niekto nejaké osobné skúsenosti so skútrami Vespa?

            luban ca - Profil | Ne 20.7.2014 17:17:28

            Čítal som rozhovor nejakého dôstojníka z našej armády,ktorý rozprával o tom,aký sofistikovaný je protilietadlový systém 9K37M BUK,ktorým pravdepodobne zostrelili to lietadlo ...Musel som sa na tom smiať,v dobách mojej vojenčiny sme mali vo výzbroji starší systém KUB 2k12,ktorý sa proti tomu novšiemu líšil hlavne tým,že na celú batériu bol jediný navigovací rádiolokátor a možno dostrel bol trochu kratší.Sranda je v tom,že to celé dokázala ovládať posádka,ktorá mala len základné vzdelanie.Samozrejme že kurz operátora trval pol roka(za čias dvojročnej prezenčnej služby),ale tvrdím,že na to stačilo tak max týždeň.Celkovo,všetky ruské konvenčné zbraňové systémy ,boli navrhované tak,aby ich dokázal obsluhovať ktokoľvek,pretože v čase vojny musí byť každý nahraditeľný:)

              ivanv 25,59 - Profil | Ne 20.7.2014 17:14:50

              pace >> ten chudak z uniku tam plakal. urcite musia byt velmi sklamani takto

                pace - Profil | Ne 20.7.2014 17:10:30

                Orion24 >> velmi kruty sport....

                  Orion24 - Profil | Ne 20.7.2014 17:09:25

                  pace >> hej nezasluzili si ich dobehnut za to taktizovanie :-)

                    pace - Profil | Ne 20.7.2014 17:05:27

                    skor dufam ze tych dvoch utecencov nedobehnu

                      Orion24 - Profil | Ne 20.7.2014 16:58:48

                      ivanv 25,59 >> ne v top 2 ..bude 2 :-)...čiže...žeby druhy?..:-))))))

                        ivanv 25,59 - Profil | Ne 20.7.2014 16:33:38

                        ako skonci dnes peter sagan? bude v top 2?

                          Orion24 - Profil | Ne 20.7.2014 9:59:29

                          oborc >> presne tak...niekto na controlingu chcel usetrit....a tak nepredlzil let

                            oborc - Profil | Ne 20.7.2014 8:49:16

                            Hrubian >> Jojo plne s tebou súhlasím. No na druhej strane mal by byť niekto zodpovedný, kto navigoval práve ponad toto vojnové územie. Minulý týždeň zostrelili dve lietadlá, niekoho veľká nezodpovednosť. Všetkých obetí tragédie a pozostalých mi je veľmi ľúto.

                              Hrubian - Profil | Ne 20.7.2014 8:35:58

                              Oreh >> Propaganda leteckých spoločností. Skús si dať len jednu odpoveď: čoho by si sa radšej stal účastníkom, ak by si si musel vybrať - dopravnej nehody auta alebo lietadla? Odpoveď sem dávať nemusíš.

                                Hrubian - Profil | Ne 20.7.2014 8:29:17

                                Martinbati >> Ako píšem, to je naozaj strašná tragédia. Rodičia by nemali prežiť svoje deti. Že sa chcú medzi sebou zabíjať, je ich vec, ale keď do toho vzťahujú nevinných civilistov, ja by som s nimi niečo hrozné spravil...

                                  Martinbati - Profil | Ne 20.7.2014 2:37:13

                                  Hrubian >> mojej kolegyne syn bol v tom lietadle, aj so svojou frajerkou

                                    Hrubian - Profil | So 19.7.2014 23:29:50

                                    Tragédia, veľká. Tu aspoň vidím, že moje rozhodnutie nelietať, pokiaľ nevyhnutne nemusím, má svoje opodstatnenie.

                                      vanuz - Profil | So 19.7.2014 22:10:01

                                      poldeci >> prave som to dopozeral