Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nplacew - Profil | So 19.7.2014 16:11:27

poldeci >> tu uz to nie je take iste. Uz je tu tak horuco, ze macka sa uz len plazi, voda bola vcera total mrtva, nedalo sa to porovnat so situaciou z pred 3 dni...

    Nivanv 25,59 - Profil | So 19.7.2014 13:59:05

    Martinbati >> teraz ryby neberu. :)

      NMartinbati - Profil | So 19.7.2014 13:30:10

      Orion24 >> keby si bol na rybach a nekukal blbe STV, by ta to netrapilo :D

        NOrion24 - Profil | So 19.7.2014 13:29:07

        ty dementi na STV daju cez rýchlostnu premiu reklamu.....

          Nj.sladkay - Profil | So 19.7.2014 12:19:44

          poldeci >> este musia chviilu vydrzat!!!!

            Nivanv 25,59 - Profil | So 19.7.2014 12:16:13

            dnes to bude kralovska etapa v alpach.

              NOrion24 - Profil | So 19.7.2014 11:39:27

              doktor multiplikator >> j.sladkay - 19.7.2014 11:31:25 >> dnes isto nebudu

                Npoldeci - Profil | So 19.7.2014 11:38:09

                doktor multiplikator >> j.sladkay - 19.7.2014 11:31:25 >> žerú vkuse,voda ešte nie je "mŕtvo" prehriata aby sa im nechcelo

                  Nj.sladkay - Profil | So 19.7.2014 11:31:25

                  Orion24 >> pnu dnes ?

                    NOrion24 - Profil | So 19.7.2014 11:29:13

                    placew >> korytnačky.....nastupuju v tom teplom lete letny spanok....takze aj ryby....nabuduce sa spytaj ti poviem ci sa opalti ijst :-)))))

                      N85 32 56 - Profil | So 19.7.2014 0:52:26

                      placew >> dnes to šlo,berú srny ale iba na woblery určitej značky

                        Nplacew - Profil | So 19.7.2014 0:43:14

                        tak dnes to neslo. No co, nie kazdy den je nedela ;)

                          Nivanv 25,59 - Profil | Pá 18.7.2014 18:11:34

                          moj tip je astana a zralok

                            Nvanuz - Profil | Pá 18.7.2014 17:36:01

                            ivanv 25,59 >> gallopin

                              NOrion24 - Profil | Pá 18.7.2014 17:31:45

                              ivanv 25,59 >> Nibali?

                                Nivanv 25,59 - Profil | Pá 18.7.2014 16:47:51

                                vanuz >> koho mas toho druheho? ze ci sa zhodneme :)

                                  Nvanuz - Profil | Pá 18.7.2014 15:52:16

                                  ivanv 25,59 >> hej, tiez moj tip, jeden z dvoch

                                    NOreh - Profil | Pá 18.7.2014 15:14:17

                                    ivanv 25,59 >> tak uz ma nejeden titul majstra sveta

                                      Nivanv 25,59 - Profil | Pá 18.7.2014 15:08:48

                                      Oreh >> az taketo extremne ako teraz nie. ale moze byt, ze vzhladom na jeho vek ma teraz zivotnu formu