Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOreh - Profil | Pá 18.7.2014 14:59:54

ivanv 25,59 >> tiez som si myslel, ale nechal som si ho preverit. a on ma taketo temparske vysledky uz celkom vela rokov

    Nivanv 25,59 - Profil | Pá 18.7.2014 14:59:06

    vanuz >> podla mna TM ma nabeh

      NOreh - Profil | Pá 18.7.2014 13:43:16

      poldeci >> urcite to nebudem robit pre nejake vyhlasenie. je to moj osobny tohtorocny ciel. nie pre mrk, ale pre mna. proste dozrel cas

        Nvanuz - Profil | Pá 18.7.2014 13:12:45

        ja som len zvedavy, koho prveho nacapaju na vitaminoch tento rok, podozrivych je tam dost :)

          NOrion24 - Profil | Pá 18.7.2014 12:45:15

          vanuz >> Greipel.....tiež vyzera ze uz ma toho dost

            NOrion24 - Profil | Pá 18.7.2014 12:40:09

            vanuz >> dobre aspon Peto moze v klude dojst na Elizejske polia....a tam uz hadma vyhra :-)

              Npoldeci - Profil | Pá 18.7.2014 12:38:17

              Cardinal >> zápis bol pre suveran

                NCardinal - Profil | Pá 18.7.2014 12:36:10

                poldeci - 18.7.2014 12:05:47 : nemienim sa naň doma len pozerať, normálnym používaním mu asi neublížim, vyrobený ešte v Kórei. V katalogu Rossler r.1999 ho už ponúkali.

                  NMysho22 - Profil | Pá 18.7.2014 12:34:43

                  vanuz >> ty keď si sa učil koľko krát si si odral kolená?

                    Nvanuz - Profil | Pá 18.7.2014 12:32:17

                    kittel sa nevie bicyklovat, sa strepal

                      Nj.sladkay - Profil | Pá 18.7.2014 12:24:41

                      poldeci >> ono zase je pravda, ze ho vela ludi pouzivalo na mori a je ich dost malo v dobrom stave, neboj nic, ten moj sa bude drat :))

                        Npoldeci - Profil | Pá 18.7.2014 12:08:45

                        Oreh >> ideš na to dobre,takto ten tvoj sumec prestane každého zaujímať /každých 12min nuda/ a ty sa budeš môcť potichúčky vrátiť do života pred tvojím odvážnym vyhlásením

                          Npoldeci - Profil | Pá 18.7.2014 12:05:47

                          Cardinal >> je to žiadané hlavne od fandov zberateľov ale chytať s tým chytá málokto

                            NCardinal - Profil | Pá 18.7.2014 12:03:40

                            Raz, asi rok a pol dozadu boli na ebay 2ks - úloženky Sevaranov. Začínali na 200 librách a skončili niečo cez 400.

                              NOreh - Profil | Pá 18.7.2014 12:01:20

                              vanuz >> od pondelka budem ako na TDF kazdych 12 minut posielat komentar + fotky. zatial si myslim, ze som v klude. vcera v noci som nakrutil novu snuru na 80kg, takze pripraveny by som mal byt celkom dobre. haciky mam z yachteru.

                                NCardinal - Profil | Pá 18.7.2014 11:59:09

                                poldeci - 18.7.2014 11:53:26 : možno sa mi raz do ruky dostane aj Severan.:-) čas ukáže

                                  NCardinal - Profil | Pá 18.7.2014 11:57:47

                                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 18.7.2014 11:51:30 : jasné, na fotke to vidieť, to ma zmiatol translátor:-))))

                                    Npoldeci - Profil | Pá 18.7.2014 11:53:26

                                    Cardinal >> ..nič to však nemení na tom aby ti neslúžil /drsnú odpoveď som neplánoval ale nechce sa mi rozpisovať-da sa to vyzualne ľahko porovnať/

                                      Nj.sladkay - Profil | Pá 18.7.2014 11:51:30

                                      Cardinal >> ano clanok mas spravny, ale staci sa pozret na fotky, pripada ti suveran k cd 6 podobny ?

                                        Npoldeci - Profil | Pá 18.7.2014 11:50:05

                                        Cardinal >> nechcem ´ta sklamať ale okrem nejakej nostalgie vlastníš iba obyčajný naviják s tým najobyčajnejším prevodom