Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Cardinal - Profil | Pá 18.7.2014 11:44:11

doktor multiplikator >> j.sladkay - 18.7.2014 11:40:49 : možno mi to PC tlmočník zle preložil: http://www.realsreels.com/reviews/suveran.htm

    j.sladkay - Profil | Pá 18.7.2014 11:40:49

    Cardinal >> ano lieta to dobre. creva niesu ani prinajmesom podobne, suveran je konstrukcne postaveny inak. Feri, Alan take daco asi nenapisal. jeto pravdepodobne nedorozumenie.

      Cardinal - Profil | Pá 18.7.2014 11:37:28

      poldeci - 18.7.2014 11:35:05 : neviem, no nevadí mi to.:-))) motátka nerozoberám, neskúmam, keď idú, tak nech idú. :-)

        poldeci - Profil | Pá 18.7.2014 11:35:05

        Cardinal >> niesu

          Cardinal - Profil | Pá 18.7.2014 11:34:22

          poldeci - 18.7.2014 10:54:48 : podľa tohoto típka, Alan Hawk, črevá s cd6 sú identické zo suterénom, rozdiel je len v zovňajšku. No ja sa v tom až tak nevyznám:-), no vyhovuje mi to.

            Cardinal - Profil | Pá 18.7.2014 11:30:55

            romarius - 18.7.2014 10:40:42 : ja mám rád peniaze na ruku.:-)

              Cardinal - Profil | Pá 18.7.2014 11:29:12

              črevá, toho spodného vyzerajú takto.

                Cardinal - Profil | Pá 18.7.2014 11:27:38

                doktor multiplikator >> j.sladkay - 18.7.2014 10:52:48 : náhodou z oboch to lieta veľmi dobre. Fireline, čo bola ne jednej z cievok na CD6, tak tá mala trochu iný návin, čo bude spôsobené profilom šnúry.

                  vanuz - Profil | Pá 18.7.2014 11:10:43

                  Oreh >> slovo praca z tvojich ust znie tak nejako hanebne :) dobre, cakame online reporty ako ked onehnda Netipa nahanal ostrieza 50+

                  ty si este pod vacsim tlakom ako sagan, ten ma aspon zelene tricko, ty ani nastrazky

                    Oreh - Profil | Pá 18.7.2014 11:02:24

                    vanuz >> sak som pisal, ze do soboty chytam nastrahy. vela prace v praci ... az do vecera vcera aj dnes. vikend budem na vode a potom od pondelka do nedele si davam kazdy den na vode, po praci ....

                      j.sladkay - Profil | Pá 18.7.2014 10:58:31

                      poldeci >> nieje,cd6. ale navin maju podobny. ty suteren :)))

                        poldeci - Profil | Pá 18.7.2014 10:54:48

                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 18.7.2014 10:52:48 >> ale to nie je ten tvoj suterén )

                          j.sladkay - Profil | Pá 18.7.2014 10:52:48

                          Cardinal >> nahodou, ten navin ma nieco do seba

                            romarius - Profil | Pá 18.7.2014 10:41:55

                            Cardinal >> v 63 tom sme este ani nevedeli ze budeme raz vediet :))))

                              romarius - Profil | Pá 18.7.2014 10:40:42

                              Cardinal >> sak cez net podaj ))))

                                Cardinal - Profil | Pá 18.7.2014 10:32:16

                                odskočím si podať do Tiposu, vonku začínajú prikurovať treba stiahnuť rolety. Makajte, treba dôchodcom na dôchodky. Ešte 12 dní.:-)

                                  Cardinal - Profil | Pá 18.7.2014 10:26:50

                                  romarius - 18.7.2014 10:22:57 : ja by som išiel nad nádrž v Dobšinej v pravo, teda ak sú tam ešte stromy. V 1963-m tam bol zmiešaný brezový porast. To ste ale poniektorí ešte nevedeli.:-)

                                    Cardinal - Profil | Pá 18.7.2014 10:23:07

                                    aj keď je vidieť rozdiel v návine, niet nad klasiku.:-)

                                      romarius - Profil | Pá 18.7.2014 10:22:57

                                      Cardinal >> a v dobsinej to bude vyzbierane teraz ked je tam Dobsinsky kopec ))))