Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NMISO* - Profil | Pá 18.7.2014 10:21:48

Cardinal >> len aby ste z toho sameho testovania nezabudli ryby chytat...testeri;-)

    NCardinal - Profil | Pá 18.7.2014 10:17:17

    romarius - 18.7.2014 10:13:27 : 0.16mm silon od Jaxonu. Bude to mať blesk na svedomí.

      Nromarius - Profil | Pá 18.7.2014 10:13:27

      Cardinal >> tak zle vidim co je to tam namotane )))

        NCardinal - Profil | Pá 18.7.2014 10:11:56

        romarius - 18.7.2014 10:09:30 : na šnúry nechytám, motátko testujem.:-)

          Nromarius - Profil | Pá 18.7.2014 10:09:30

          Cardinal >> testujes co?navijak ci snuru ))))

            NCardinal - Profil | Pá 18.7.2014 10:04:56

            aj fotečky sem tam treba nejaké dať.:-)))

              NCardinal - Profil | Pá 18.7.2014 10:03:00

              2 týždeň testujem, som spokojný. Zatiaľ síce všetko len do 50cm, ale raz to príde.:-)

                NCardinal - Profil | Pá 18.7.2014 9:52:17

                Leho - 18.7.2014 9:27:01 : ku.va, keby bolo bližšie k Dobšinej, tam by som vedel kam.:-( u nás včera len prach zmylo.

                  NMISO* - Profil | Pá 18.7.2014 9:32:51

                  Orion24 >> vaclavky, podpinky, hromadinky? ak ano, vyborna huba

                    Nvanuz - Profil | Pá 18.7.2014 9:28:13

                    Leho >> kde, na Strazach?

                      NLeho - Profil | Pá 18.7.2014 9:27:01

                      Cardinal >> idú a neskutočne hlavne dubáky, hrabáky a kuriatka v sobotu berem aj Niča nech si chudák manager nájde aspoň do vianočnej kapustnice

                        Nromarius - Profil | Pá 18.7.2014 9:09:43

                        Orion24 >> take aj mne rastu na trave, poslem syna si tam zahrat futbal na chvilu a je po ubach )))))

                          NOrion24 - Profil | Pá 18.7.2014 9:04:13

                          Cardinal >> to je neviem co.....take nezberam...podoba sa to na špičky...ale asi to to nie je

                            NCardinal - Profil | Pá 18.7.2014 8:55:53

                            Orion24 - 18.7.2014 8:53:36 : ak už máš nasušené, záujem by bol.

                              NOrion24 - Profil | Pá 18.7.2014 8:55:25

                              romarius >> tazky zahradkar si ....lolo..je sucho..kosim menej casto bo to v tých pieskoch potom moc obschne :-)

                                Nromarius - Profil | Pá 18.7.2014 8:54:25

                                Orion24 >> sak to prejdi kosackou lolo

                                  NOrion24 - Profil | Pá 18.7.2014 8:53:36

                                  Cardinal >> budu bazmeg...cely travnik mam posiaty ubami :-)))))...kto ma furt zbierat

                                  edit postrek neuznavam

                                    NCardinal - Profil | Pá 18.7.2014 8:52:58

                                    Včera, od nás na východ dobre napršalo. Pýtam sa, budú rásť pencuráky?

                                      NOrion24 - Profil | Pá 18.7.2014 8:50:06

                                      vanuz >> co ako...chyta nastrazky....ja s Marekom sme v Blave....Ludo ma sluzbu.....kto by mu chytil poriadnu rybu na nastrahu?....vidis ze je bezradny.....jalčekar jeden :-)

                                        Nvanuz - Profil | Pá 18.7.2014 8:37:07

                                        Oreh >> no ako? chces nam nieco napisat?