Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nivanv 25,59 - Profil | Čt 17.7.2014 22:01:11

Orion24 >> najpohodovejsi mancaft mi pripada orica. tam to je tazka pohoda, vyborne vztahy, spolahlivy sponzor. a maju aj kvalitu.

    Nvanuz - Profil | Čt 17.7.2014 22:00:12

    ivanv 25,59 >> a to akoze kto bude jednotka? nibali, sagan, ci luis?

      Nivanv 25,59 - Profil | Čt 17.7.2014 21:59:47

      Orion24 >> to su este len spekulacie. nie je to podla mna dobre, lebo astana nema nejaky odpor k vitaminom. aby tam nahodou k niecomu nepricuchol

        NOrion24 - Profil | Čt 17.7.2014 21:54:30

        ivanv 25,59 >> a to je dobre či zle?

          NOrion24 - Profil | Čt 17.7.2014 19:04:40

          klobukson >> ta pekne na konci urobili vlacit a ja naivka som si myslel ze vydrzi...ale zas sa rozsypal skoro ...skoda....takto to nepude :-(

            Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 18:13:12

            vanuz >> už to kukam asi pol hodku na bbc....fasisti ho zrejme zostrelili

              Nvanuz - Profil | Čt 17.7.2014 18:05:39

              esteze som to nevidel. nevadi, 4x2

                NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 17:35:42

                do rici

                  Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 17:34:59

                  Kurva nie

                    NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 17:32:49

                    klobukson >> sa nejako potrhali

                      Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 17:31:07

                      Pekne to likvidujú...dobrá taktika

                        Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 17:30:47

                        Oreh >> Secja zelení sú v čele

                          NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 17:29:55

                          klobukson >> dnes mu to vyjde ...

                            Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 17:28:45

                            Oreh >> sagi asi vypol mobil

                              Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 17:27:57

                              Nevie využiť hák:-))

                                NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 17:25:36

                                klobukson >> lebo nic nerobia? :)

                                  Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 17:24:33

                                  Kanondelo zatiaľ takticky dobre