Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nplacew - Profil | Čt 17.7.2014 17:18:43

Orion24 >> na stehne by to fungovalo ;)

    NOrion24 - Profil | Čt 17.7.2014 16:58:20

    placew >> a toto si sam neurobis ....

      N85 32 56 - Profil | Čt 17.7.2014 16:51:12

      placew >> pekné videjko,ja som ťahal 2 12stky háky.Nejakú vačšiu ráž č.6-6/0 háky, to si neviem predstaviť

        Nplacew - Profil | Čt 17.7.2014 16:45:29

        Comes right off! Can't say it doesn't hurt, but comes right off.
        https://www.youtube.com/watch?v=FsgoM22ecok

          Nvanuz - Profil | Čt 17.7.2014 16:29:26

          kombinacky nosim na ryby odjakziva, aj pre taketo pripady, plus s tym davam rybam anestezu

          pean je len doplnok

            Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 16:27:42

            Ktovie či sú ryby v tých jazerkach okolo cesty na TDF

              N85 32 56 - Profil | Čt 17.7.2014 16:25:54

              Orion24 >> Ja som to robil 10 dní do zadu takto:komplet poodštipoval háky a vytiakol vytrhnutím klasickým peanom sám.A chytal som dalej :D Všetko moja chyba,nepoužil som z nepochopitelných dovodv podberák,chytal som na t....

                NOrion24 - Profil | Čt 17.7.2014 16:21:18

                85 32 56 >> hej to video poznam....len ked si to mas robit sam...ne vzdy sa da k tomu tak dostat

                ta udica je dvojdiel...a est eja pre pretekara uchylarina

                  N85 32 56 - Profil | Čt 17.7.2014 16:18:29

                  Orion24 >> ja zbieram udice :D hlavne viacdiely,major craft ešte nemám.Včera si pozeral F a H?Bolo tam vytahovanie trojháka z ruky naostro.Týpek to tahal napnutým vlascom za oblúk.

                    Nj.sladkay - Profil | Čt 17.7.2014 16:14:51

                    Orion24 >> flakol do stojana nech je z coho prach utierat:))

                      NOrion24 - Profil | Čt 17.7.2014 16:13:14

                      85 32 56 >> a co by si s nim robil?...:-)

                        N85 32 56 - Profil | Čt 17.7.2014 16:04:32

                        Branislav >> super,keby bolo 634 beriem aj ihned

                          NBranislav - Profil | Čt 17.7.2014 15:58:25

                          Predám nextino nts-632xul nové zabalené 0908787337

                            Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 15:00:19

                            gibbon >> mal som vycvik skola hrou )))))

                              Ngibbon - Profil | Čt 17.7.2014 14:45:33

                              poldeci >> nekapitánske osadenstvo strebe, ale s rozumom jak romarius....

                                Npoldeci - Profil | Čt 17.7.2014 14:41:13

                                gibbon >> ani nekapitánske osadenstvo? tak ok asi som to zle pochopil,mám zážitok tak radšej vystríham

                                  Ngibbon - Profil | Čt 17.7.2014 14:39:18

                                  poldeci >> pijeme nebudeme predsa dehydrovať, no alkohol to by som si v živote nedovolil možno ráno by bol nejaký zvyškový.....

                                    Ngibbon - Profil | Čt 17.7.2014 14:37:26

                                    klobukson >> :-))))))))))))))))

                                      Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 14:37:16

                                      poldeci >> my, vodcovia malých plavidiel zásadne ani kapičku

                                        Npoldeci - Profil | Čt 17.7.2014 14:34:55

                                        gibbon >> pijete na lodi? nerobil by som to,píšem len ako dobrú radu